Ore inteligjente per femije | Smartwatch ne shitje

2,790 L4,490 L (-38%)

Ka stok

Ore dore inteligjente per femije me funksione te shumta inteligjente, kjo ore do te behet e preferuara e vogelusheve tuaj.

KODI: U21211106 Kategori: ,

ORE INTELIGJENTE PER FEMIJE NE SHITJE

Ore inteligjente per femije me nje dizajn te ri elegant dhe praktik.

Materiali i rripit te ores eshte silikon i bute me doren e femijes dhe nuk krijon bezdisje gjate perdorimit te saj.

Ora eshte e mbushur me karakteristika qe femijet do te pelqejne, si lojerat,  aparat fotografik dhe nje hapamates te integruar.

Smartwatch per femije | ore dore

Me funksione te shumta inteligjente, kjo ore do te behet e preferuara e vogelusheve tuaj. Femijet gjithashtu mund te argetohen me perdorimin e kesaj ore me lojerat qe gjendet ne te.

Ora inteligjente tregon daten, oren dhe alarmin e sakte. Ky smartwatch ofron nje shumellojshmeri metodash komunikimi mes familjes dhe femijes.

Bateri  qe zgjat dhe me efikasitet me te shpejte karikimi per tu perdorur ne vazhdimesi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

SmartWatch

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Ore inteligjente per femije | Smartwatch ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ore per femije me gps ne shitje online dyqan taxi

Ore inteligjente per femije | Smartwatch ne shitje

2,790 L4,490 L (-38%)

Shto ne Shporte