3D PEN-2 | Stiloplaps Profesional per vizatime kualitative

2,490 L

Ka stok

  • Laps me efekt 3D.
  • Tensioni 110-240V.
  • Me nje gjatesi prej 25 cm.
  • Fiket ne menyre automatike per 5 minuta nese ka ndalur se punuari.
  • Perbehet nga koke vizatimi e nderrueshme.
  • Material plastike-qeramike.
  • Ideaur per te gjitha moshat.
KODI: K-200720-088 Kategori: , ,

STILOLAPS 3D PEN-2 PER VIZATIM

Stilolapsi 3D PEN-2 eshte një mjet i mahnitshëm për artet moderne, piktoret, studentet e arkitektures apo edhe per argëtimin e femijeve. Mjafton te imagjoni dhe ky laps do ta hedh ne menyre perfekte, gjithcka ne leter.

LAPS PROFESIONAL PER TE VIZATUAR 

Ky laps profesional 3D është i përshtatshëm teperdoret si nga fëmijët ashtu edhe të rriturit. Ai ndihmon ne vecanti femijet te zhvillojne imagjinaten e tyre dhe idete krijuese.

Ai eshte shume i thjshte per t’u perdorur edheper t’u menazhuar nga ju.

Ai e ndryshon shume shpesh njgyren e tij ne varesi te asaj qe zgjidhni ju, krijon vijezimet apo lakimet ne trashesine qe deshironi ju.

Punon me energji elektrike dhe nukduhet qe ta prekni koken e vizatimit te ketij stilolapsi gjate perdorimit dhe as pa u ftohur.

Ky laps eshte ne gjendje te krijoje vizatime me shume shtresa.

Sapo ta hidhni ate qe vizatoni diku do te shihni se si viztimi prej ketij stilolpsi ngurtesohet menjehere.

Stili i stilolapsit, dizajni i thjeshte edhe i lehte e bën këtë stilolapsin më të rehatshëm dhe ergonomik 3D.

Sa here qe stilolapsi te bllokohet dhe nuk punon si duhet duhet te rregulloni gryken e tij.

SPECIFIKAT3d pen 2 air drawing laps vizatim 3 d bli online dyqan taxi

Laps me efekt 3D.

Realizon vizatime shume profesione edhe me pamje shume te qarte.

Tensioni 110-240V.

Me nje gjatesi prej 25 cm.

Fiket ne menyre automatike per 5 minuta nese ju nuk punoni me te.

Perbehet nga koke vizatimi e nderrueshme.

Bene vizatime te shpejta dhe shume cilesore.

Koka qe realizon vozatimin eshte e perbere prej qeramikes.

Mund te perdoret nga te gjitha moshat.

Bli Online me cmimin dhe cilesine me te mire ne tregun me te madh online, Dyqan Taxi.

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Stilolaps

Ngjyra

Be the first to review “3D PEN-2 | Stiloplaps Profesional per vizatime kualitative”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

3d pen 2 air drawing laps vizatim 3 d bli online dyqan taxi

3D PEN-2 | Stiloplaps Profesional per vizatime kualitative