Mikser Brumi Sonifer | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale

9,900 L

Ka stok

 • Me tre funksione te ndryshme ne nje te vetem.
 • Me nje kapacitet deri ne 5 L.
 • E perbere prej material celik-inoks.
 • Ideuar per pergatitjen e brumerave, perzierjen e sallatave, rrahese vezesh etj
 • Antingjitese.
 • Krijon perzierje te njetrajtshme.

BLENDER SONIFER | STAND MIXER 3IN1 | PROFESIONALE

Sonifer Stand Mixer SF-8065 eshte nje perpunues ushqimor me 3 veti te ndryshme ne nje paisje te vetme. Ideuar per nevoja te gatimeve te brumerave dhe embelsira te ndryshme duke ju dhene mundesine e kursimit te kohes ne kuzhine dhe shpenzimeve te teperta.

MIXER PER PERGATITJEN E EMBELSIRAVE

Mixeri eshte i ndertuar prej materialit te celiku-inox i pandryshkshem. Blender Sonifer eshte anti-ngjitje fale materialit te tij qe do te thote se ai ruan te gjithe perberjen ushqimore te cdo produkti qe perzihet ne te. Ju do te jeni ne gjendje qe ta komandoni fale butonave on/off sa here qe te startoni gatimin tuaj dhe sa here qe te keni mbaruar me pergatitjen.

Me 3 elemente per rrahese veze, spirale brumi apo perzierje te produkteve ushqimore te ndryshme. Kapaciteti prej 5.0L ju jep mundesi qe te mund te gatuani mjaftueshem per aq persona sa e perbejne nje familje duke kenaqur cdo pjestare te familjes me gatimin tuaj.

Mixerin keni mundesi gjithashtu t’i vendosni shpejtesine qe deshironi per pergatitjen e gatimit tuaj pasi eshte i perbere nga disa shkalle te ndryshme shpejtesie me Turbo. Me nje fuqi 1300W arrihet rezultati me i mire per perzierjen dhe rrotullimin e nje gatimi te shendetshem edhe te shijshem.

Kjo sepse kokat prej celiku fale kesaj fuqie por edhe materialit nuk e demtojne ushqimin gjate rrotullimit. Mixer Stand Sonifer jo vetem do t’ju lehtesoje punen ne kuzhine persa i perket gatimit por edhe nuk do t’ju mundoje as gjate pastrimit te tij pasi eshte lehtesisht i pastrueshem.

BLENDER MULTIFUNKSIONAL

 • Marka: Sonifer
 • Model:  SF-8065
 • Kapacitet: 5 L
 • Multifunksional
 • Mund ta perdorni per perzierje sallate, veze, kremoze etj.
 • Krijon perzierje te njetrajteshme brenda shume pak minutave.

BLI ONLINE NE DYQAN TAXI DHE PAGUAJ NE DOREZIM.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Be the first to review “Mikser Brumi Sonifer | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

5l food stand mixer online ne dyqan taxi

Mikser Brumi Sonifer | Stand Mixer 3IN1 | Profesionale