Blender me ene qelqi 1200W First Austria FA-5240-2

7,900 L

Ka stok

KODI: 9003898524024 Kategori: ,

BLENDER ME ENE QELQI 1200 W

Blender me ene qelqi te cmontueshme, me kapacitet 1.5 litra.

Specifika:

  • 3 nivele shpejtesie dhe pulsi
  • Ene qelqi 1.5l i cmontueshem
  • 6 tehe celiku inox
  • Funksioni i shtypjes se akullit
  • Bllokimi i sigurise (kavanoz)
  • Shpejtesia e rrotullimit deri 27.000 rpm
  • Niveli i zhurmes < 85 db
  • Fuqia 1200 W

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Blender

Fuqia Watt

1200watt

Be the first to review “Blender me ene qelqi 1200W First Austria FA-5240-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fa 5240 2 blender me ene qelqi online ne dyqan taxi

Blender me ene qelqi 1200W First Austria FA-5240-2