Blender dhe mikser Sokany FP-201 | Food Processor

7,490 L

Ka stok

Pergatisni ne pak caste smoothie, supe apo salca te ndryshme me blenderin dhe mikser Sokany 2 ne 1 me tehe te mprehta celiku.

KODI: L-2120209 Kategori: , ,

BLENDER DHE MIKSER SOKANY FP-201

Blender i madh dhe mikser Sokany per perzierje.

Me ene transparente me kapacitet te larte ju lejon te perpunoni nje numer te madh perberesish ne te njejten kohe, per te bere smoothie te shendetshem, supa te shijshme dhe perzierje perfekte tortash.

Sistemi i ftohjes i integruar mban ne menyre efektive makinerine pa nxehje te motorrit.

Shumefunksionale si pajisje pasi mund ta perdorni si blender, mikser, grirese mishi , berese smoothie etj.

Me tehe celiku te mprehta dhe rezistente per perdorim afatgjate te cilat arrijne te copetojne dhe ushqimet me te forta.

Pergatisni ne pak caste smoothie, supe apo salca te ndryshme me blenderin dhe mikser Sokany 2 ne 1.

Karakteristika

  • Materiali Celik inox + ABS
  • Fuqia 800W
  • Tensioni 220-240 V 50/60 Hz
  • Kapaciteti i mikserit 2L / 67.6oz
  • Kapaciteti i blenderit 1.8L / 60.9oz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Blender

Ngjyra

Kapaciteti

2l

Be the first to review “Blender dhe mikser Sokany FP-201 | Food Processor”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

blender dhe mikser sokany ne shitje online ne dyqan taxi

Blender dhe mikser Sokany FP-201 | Food Processor