Pajisje per embelsira | Cookie Gun

1,190 L

Ka stok

  • Berese embelsirash
  • Ideale për biskota dhe cupcakes.
  • Material silikoni me cilësi të lartë.
  • Pastrohet lehtesisht
KODI: Pajisje per embelsira | Cookie Gun Kategori: , ,

PAJISJE PER EMBELSIRA | COOKIE GUN

Dhurata perfekte me një mori përdorimesh. Permasa me diametër 3 dhe lartësi 8,66 inç. Hapesire e madhe qe nuk ka nevojë të shtoni brumë shpesh.

Ka 12 disqe plastike të qëndrueshme në forma argëtuese, të tilla si një kurorë feste, kungulli, pema e Krishtlindjes, lule dhe një zemër që zbukurojnë dhe krijojne  forma dhe dizajne unike.

Ideale për biskota dhe cupcakes. Material silikoni me cilësi të lartë, ABS , jo toksike, të qëndrueshme, i papërshkueshëm nga uji dhe pastrohet lehtë.

Dizajni Ergonomik – Doreza ergonomike është e lehtë dhe e pershtatshme për duart tuaja. Baza shtrydh brumin duke  krijuar embelsira  në mënyrë sistematike. Ju mund ta zëvendësoni formën ose të shtoni brumë duke rrotulluar në pjesën e poshtme të pajisjes.cookie press kit gun machine dyqan taxi

Eshte perfekte per një dhuratë për Krishtlindje ose festa dhe raste të tjera.

Plastika e butë nuk ngjitet dhe është e lëvizshme, duke e bërë atë shumë të lehtë për tu pastruar.

Pjesa e tejdukshme e trupit tregon sa masë keni. Përfshin gjithçka që ju nevojitet dhe më shumë për të pergatitur embelsirat tuaja te preferuara.

Specifika

Materiali: PP + ABS + PE + PS

Ngjyra e bardhë

Madhësia e pajisjes 21,8 * 14,5 * 5,5 cm / 8,58 * 5,71 * 2,17 inch

Madhësia e formës së diskut të dekorimit të luleve: 4.9 * 0.2cm / 1.93 * 0.08inch

Pesha e artikullit: 190g / 6,70 oz

 

 

Be the first to review “Pajisje per embelsira | Cookie Gun”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cookie gun machine dyqan taxi

Pajisje per embelsira | Cookie Gun