Biciklete per femije me dy rrota anesore Matrix

6,900 L8,900 L (-23%)

12 inch14 inch16 inch18 inch
Pastro
KODI: biciklete-per-femije-matrix Kategori: , ,

BICIKLETE PER FEMIJE MATRIX

Biciklete per femije me dy rrota anesore ne disa ngjyra dhe permasa te ndryshme.

Doreza dhe frena dore te sigurta , goma te gjera kundra rreshqitjes qe shtojnë me shume qendrueshmeri gjate pedalimit.

Dizajn elegant dhe ngjyra te ndryshme per t’ju pershtatur preferencave te femijeve.

Bicikleta per femije Matrix ofron nje kombinim perfekt midis dizajnit terheqes elegant dhe komoditetit te larte dhe funksionit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Dimensionet

12 inch, 14 inch, 16 inch, 18 inch

Lloji

Biciklete

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Biciklete per femije me dy rrota anesore Matrix”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete per femije matrix ne shitje online dyqan taxi

Biciklete per femije me dy rrota anesore Matrix

6,900 L8,900 L (-23%)

Shto ne Shporte