Biciklete elektrike Xiaomi ne shitje online | HIMO Z20

75,500 L

Ka stok

Biciklete elektrike Xiaomi Himo

Model portabel i palosshem

Bateri e integruar inteligjente

Me tre menyra pedalimi

KODI: biciklete-elektrike-HIMO-Z20 KATEGORIA:

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO Z20

Bicikleta HIMO Z20 me nje dizajn unik qe mund te paloset, ka nje trup te bere nga aliazh alumini qe se bashku me rrotat e tij 20 inç nuk i kalon 21.6kg ne peshe.

Fale dizajnit te saj te palosshem eshte e lehte per tu vendosur ne bagazh,  apo per ta marre me vete edhe  brenda ashensorit.HIMO Z20 Electric Bike online shop dyqan taxi

Motori i kesaj biciklete eshte i afte te siguroje deri ne 250 w fuqi me nje maksimum prej 25 km/h.

I pajisur me bateri 18,650mAh ne brendesine e trupit te tij arrin deri ne 80 km udhetim me nje cikel karikimi.

Xiaomi garanton nje distance frenimi prej 4 metrash ne toke te thate, ndërsa ne vende te lageshta distanca e frenimit rritet ne 6 metra. Kjo ju mundeson rehati gjate udhetimit, lehtesim efektiv te gungave apo pengesave ne rruge.

Gjithashtu ka sistem mbrojtes te menaxhimit te baterise, per nje jetegjatesi maksimale te baterise.

Ne  dorezen mbajtese ka te integruar sistemin elektronik te kontrollit se bashku me nje ekran te vogel LCD. Ekrani lejon te shihni statusin e baterise tuaj, shpejtesine aktuale, menyren e pedalimit  dhe distancen e kaluar.

E sigurt per tu perdorur edhe ne mot te keq me rreshje. Per nje mbrojtje me te madhe, ai ka certifikimin IPX7 kunder shiut.

Biciklete me tre modalitete pedalimi

Kjo biciklete ofron tre menyra te ndryshme per ngarjen e tij. Ashtu si bicikletat e thjeshta, mund ta pedaloni ne menyren e zakonshme duke stervitur keshtu dhe muskujt tuaj.

Modaliteti i dyte eshte ai i ndihmes elektrike. Duke perdorur energjine elektrike te kesaj biciklete bashke me fuqine tuaj, duke ruajtur keshtu me 30% -70% baterine per nje perdorim me afatgjate.

Modaliteti i trete eshte ai plotesisht elektrik, qe nuk ka nevoje per forcen tuaj. Duke ju dhene keshtu liri te plote te trupit me perdorimin e energjise elektrike te bicikletes.

Specifika

  • Voltazh 200 – 250w
  • Shpejtesia: 0-25 km / orë
  • Bateria: 36V 10Ah
  • Nje cikel 80 km
  • Furnizimi me energji elektrike: Bateri litiumi

  • Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Biciklete elektrike Xiaomi ne shitje online | HIMO Z20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiaomi electric bicycle blerje online dyqan taxi

Biciklete elektrike Xiaomi ne shitje online | HIMO Z20