Scooter Xiaomi Pro | Skuter elektrik

48,000 L52,000 L (-8%)

Ka stok

 • Jetëgjatësi ekstra e gjatë e baterisë
 • Motor i fuqishëm, me performancë të lartë
 • Panel inteligjent LED
 • Kontrollet e aktivizuara nga aplikacioni
KODI: scooter-xiaomi-pro KATEGORIA:

SCOOTER XIAOMI PRO

Me një bateri shumë të sigurt 12.8Ah, bateri me litium me 37 volt, kapacitet 474Wh, furnizim të madh me energji dhe nxitim efikas, skuteri mund t’ju çojë deri në 45 km me një karikim të vetëm.

SKUTER ELEKTRIK XIAOMI PRO

Sistemi inteligjent i menaxhimit të energjisë ofron gjashtë masa të ndryshme mbrojtëse dhe ju lehtë mund të kontrolloni shëndetin e baterisë përmes aplikacionit celular.

Motor pa furça 300W jep përshpejtimin e ngjitjes në kodër dhe duke mbetur me efikasitet energjetik. Me një fuqi maksimale prej 600W, ju do të arrini një shpejtësi maksimale prej 25 km / h dhe shpejt do të arrini në destinacionin tuaj.

Ajo u ndërtua nga e njëjta kompani që ndërtoi Ninebot Max, e cila ishte projektuar për kalorësit kërkues të kompanive për ndarjen e skuterëve si Lime ose Bird.

SPECIFIKAT:xiaomi pro skuter
 • Jetëgjatësi ekstra e gjatë e baterisë
 • Motor i fuqishëm, me performancë të lartë
 • Panel inteligjent LED
 • Kontrollet e aktivizuara nga aplikacioni
 • Jetëgjatësi ekstra e gjatë e baterisë

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Scooter Xiaomi Pro | Skuter elektrik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

scooter elektrik xiaomi pro

Scooter Xiaomi Pro | Skuter elektrik

48,000 L52,000 L (-8%)

Shto ne Shporte