Scooter per femije me drita

4,990 L

Ka stok

E disponueshme per djem dhe vajza
Lartesia: 63-73 cm
E pershtatshme per moshen 2-8 vjec
Rrotat ndricojne gjate levizjes

KODI: i2371409 Kategori: ,

SCOOTER PER FEMIJE

Scooter per femije E disponueshme per djem dhe vajza ne ngjyre blu dhe roze.

Rrotat e skuterit jane rrota flash PU. Gjate pedalimit, rrotat leshojne nje larmi ngjyrash. Femija juaj do te dashurohet me kete dizajn, vecanerisht  gjate nates duke e bere akoma me argetues.

Specifika:

  • Lartesia: 63-73 cm
  • E pershtatshme per moshen 2-8 vjec
  • Rrotat ndricojne gjate levizjes

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Skuter elektrik

Main Menu

skuter elektrik femijesh ne dyqan taxi

Scooter per femije me drita