Scooter per femije ne shitje online | Monopatine

4,290 L

Ka stok

  • Scooter per djem dhe vajza
  • Me strukture te permiresuar dhe te sigurte
  • Lartesi e rregullueshme sipas gjatesise se femijes
  • Dizajn praktik mund ta merrni kudo me vete

SCOOTER PER FEMIJE | MONOPATINE

Scooter for kids perfekt per femije tuaj, scooter ne shitje i sigurt gjate perdorimit dhe shume argetues.

Me strukture te permiresuar dhe material rezistent eshte projektuar per te mesuar me lehtesi femijet ta perdorin dhe per te kaluar kohen e lire ne menyren me te mire.

SCOOTER FOR KIDS
MONOPATINE FEMIJESH

Ndihmon ne zhvillimin e aftesive tek femijet, nxit intuiten tek ta, isntiktet dhe perqendrimin.

E pajisur me dy rrota te perparme dhe nje te pasme, me lartesi te rregullueshme sipas gjatesise te femijes do te pershtatet me se miri per siguri maksimale.

Dorezat e kesaj monopatine jane prej gome cilesore qe nuk lejojne rreshkitjen e duarve nga timoni.

Me frena ne rroten e pasme, skelet metalik te forte dhe nje baze te sigurt qe nuk rreshket do ti jape balancen e duhur trupit te femijes.

SCOOTER NE SHITJE NE DYQAN TAXI

Monopatina ose Scooter ne shitje mund ta quash si te duash, vjen me 5 designe të ndryshme, dhe shumë ngjyra të tjera. Me disa nivele sipas gjatesise se femijes.

Mund te filloni t’ia perdorni femijes me mbikqyrjen tuaj deri sa te jete ne gjendje ti jap i pavarur.

Mosha e rekomanduar per tu perdorur eshte qe pas moshes 2 vjecare, e zevendeson karrocen ne menyre perfekte. Ne bazen e timonit mund te varni dhe canten e femijes, e cila ju jep lehtesi dhe shpejtesi ne transportin e femijes ne kopesht. Perpara se ta blini duhet te lexoni gjithmone per të dhënat dhe parametrat e scooterit ne lidhje me moshen e femijes suaj.

Të gjitha ngjyrat dhe personazhet e disponueshme ne cdo kohe scooter ne shitje ne dyqan taxi.

PER FILLESTAR

Scooter for kids

Monopatina e thjeshte me 3 rrota eshte ideale per femijet qe jane fillestar të cilët i japin per here te pare. Scooter for kids ky model ndihmon ne zhvillimin e ekulibrit dhe koordinimit. Me nje baze ekstra të gjerë dhe dy rrota përpara për qëndrueshmëri dhe siguri maksimale.

Rrezja e kthimit është projektuar posaçërisht për të siguruar siguri shtesë pa cenuar lëvizshmërinë. Skuter përfshin një frenim me këmbë për kontroll të shtuar, ne rroten e pasme.

Timoni i projektuar per te ruajtur ekuilibrin. Nuk lejon qe pesha e trupit te anoj dhe te rrezohesh kur merr kthesen. Gomat jane te buta me cilesi, garantojne siguri dhe nese do të shkelni mbi ndonje gure.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Scooter per femije ne shitje online | Monopatine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

scooter for kids material rezistent model me ngjyra

Scooter per femije ne shitje online | Monopatine