Scooter elektrik M365 7800 mAh

27,500 L34,500 L (-20%)

Ka stok

Scooter elektrik  M365 me dizajn te palosshem mjaft i lehte per tu perdorur dhe transportuar si dhe per t’u pershtatur ne shumicen e vendeve kur paloset.

KODI: i-2234566 KATEGORIA:

SCOOTER ELEKTRIK M365 7800 MAH

Scooter elektrik M365 me performance te larte dhe kapacitet baterie prej 7800 mAh. Dizajn i palosshem qe e ben me te lehte ta merrni me vete kudo ju nevojitet.

Me baterine e ketij Skuteri mund te pershkoni nje distance prej rreth 30 kilometrash me nje karikim te plote.

Ekran i integruar per monitorim komod te shpejtesise dhe baterise se mbetur. I pajisur gjithashtu me nje buton: Prekni butonin per te ndezur skuterin dhe mbajeni per tre sekonda per ta fikur.

Ndersa skuteri eshte i ndezur, prekni nje here per te ndezur/fikur driten ose prekni dy here per te kaluar ndermjet menyrave te shpejtesise.

Sistemi i frenimit te dyfishte me frenimin e diskut dhe sistemin e rigjenerimit te frenimit kunder bllokimit.

Qendroni te sigurt ne udhetimin tuaj me feneret ultra te ndritshem dhe drite te pasme te kuqe qe pulson kur frenoni per te paralajmeruar kembesoret dhe automjetet.

Specifika:

  • Modeli M365
  • Bateri 7800 mAh
  • Pesha 12 kg
  • Fuqia e motorit, e vazhdueshme 350 W
  • Pesha mbajtese deri ne 100 kg
  • Lloji i frenave Rigjenerues + Disk
  • Dritat e integruara Para + Pas
  • Rezistence ndaj ujit IP54

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 5 g/kg
Ngjyra

Lloji

Skuter elektrik

Be the first to review “Scooter elektrik M365 7800 mAh”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter elektrik m365 origjinal online ne dyqan taxi

Scooter elektrik M365 7800 mAh

27,500 L34,500 L (-20%)

Shto ne Shporte