Frena dore per skuter elektrik Xiaomi Mija M365

1,490 L

Ka stok

KODI: H-98769898 KATEGORIA:

FRENA DORE PER SKUTER ELEKTRIK

Frena dore per skuter elektrik zevendesuese per frenat e vjetra te perdorura. Fale cilesise se tij te kualifikuar, leva e frenave do te zgjase nje kohe te gjate duke siguruar udhetime te sigurta.

Perdorimi i shpeshte i frenave te skuterit tuaj elektrik mund te rezultoje ne konsumim, gje qe e ben te nevojshme zevendesimin e tij per te garantuar sigurine.

Leva e frenave Xiaomi M365 eshte  e pershtatshme per skuteret Xiaomi M365, M365 Pro, Essential, 1S dhe Pro 2 dhe eshte shume e lehte për t’u instaluar duke bashkuar vidhat dhe kabllon.

Ofron voltazh te mire per te arritur nje ndalese te shpejte dhe te sigurt. Leva e frenave Xiaomi M365 e ben udhetimin me skuterin tuaj elektrik te sigurt fale dizajnit, materialit te cilesise se larte dhe voltazhit.

Specifika:

  • Funksioni Frena per Skuter
  • Ngjyra e zezë
  • Materiali ABS
  • Pesha 0.2 kg
  • Madhësia 8*5*3 cm
  • Materiali aliazh alumini

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Frena dore per skuter elektrik Xiaomi Mija M365”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

frena dore per skuter shitje online ne dyqan taxi

Frena dore per skuter elektrik Xiaomi Mija M365