Cante per skuter elektrik dhe bicikleta | Wild Man

1,600 L

Ka stok

KODI: H-98769899 KATEGORIA:

CANTE PER SKUTER ELEKTRIK DHE BICIKLETA

Cante cilesore per skuter elektrik por e pershtatshme edhe per bicikleta manuale.

Dizajni i siperfaqes eshte i forte dhe kunder presionit per te mbrojtur sendet brenda saj. Dizajni reflektues i cantes permireson sigurine gjate nates.

Pelhura e siperme e cantes zvogelon depertimin e ujit te shiut. I pajisur me xhep rrjete brenda per te parandaluar levizjen dhe demtimin e sendeve me vlere si telefonat celulare.

Pershtatet me Xiaomi Electric Scooter M365, Ecoride, Segway Ninebot dhe bicikleta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

Be the first to review “Cante per skuter elektrik dhe bicikleta | Wild Man”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante per skuter dhe bicikleta shitje online ne dyqan taxi

Cante per skuter elektrik dhe bicikleta | Wild Man