Tricikel per femije ne shitje | Tricycle for kids

5,490 L6,490 L (-15%)

Ka stok

 • Tricikel femijesh me tre rrota
 • Doreza gome te sigurta ne kapje
 • Me shufer shtytese per kontroll nga prindi
 • Ndihmon ne ekuilibrin dhe zhvillimin e aftesive tek femijet
KODI: Q-2121427 Kategori: , , ETIKETIMI:

TRICIKEL PER FEMIJE NE SHITJE

Tricikel per femije me tre rrota ne shitje, mjeti me te cilin femija do te filloje te mesoje ekulibrin dhe te fitoje siguri per ti dhene i pavarur, Tricycle for kids.

Ne pjesen anesore te rrotes se perparme tricikli eshte i pajisur me pedale, te arritshme dhe praktike per kemben e vogelusheve tuaj.

Me doreza te gomuara qe do te mbajne te sigurt kapjen dhe qendrimin mbi bicikleten. Jo vetem kaq por materiali cilesor i rrotave te triciklit nuk lejojne dridhjen nga terreni i tokes duke ofruar nje shetitje te qete.

Perfekte per shetitjet e gjata ne natyre apo argetimin e femijeve ne nje park lojerash. I pajisur me nje mekanizem te lehte dhe te shpejte per tu perdorur. Mund te perdoret nga mosha të ndryshme. Nje loder për të mësuar femijën tuaj me ekuilibrin per tu pergatur per lojen e rradhes Scooter.

I pershtatshem per femijet nga dy deri ne pese vjec.

TRICIKEL NE SHITJE ONLINE

E vecanta e kesaj biciklete eshte jo vetem qe eshte e pajisur me tre rrota per ti dhene femijes siguri dhe qendrueshmeri por dhe me sistem kontrolli nga prinderit.

Tricikli eshte mjeti i pare qe femijet praktikojne te pavarur. Smart plug play baby tricycle for kids.

Pas deshires per te lene karrocen, tricikli me 3 rrota eshte ndihme edhe per prinderit per te bere shetitje.

Gjithashtu edhe per femijet qe te ndihen me te pavarur.

Trickli per femije eshte nje sport shume i rendesishem nepermjet perdorimit te pedaleve sepse pergatit femijet per ti dhene bicikletes pa rrota ndihmese.

Aftesite psikomotore sa me shpejte te zhvillohen qe ne femijerine e hershme aq me mire eshte.

Tricikli eshte nder lojrat me te dashura per femijet, dhe gjen perdorim ne cdo vend, si ne udhetime,pushime, pazare, transport etj.

Per shkak te lehtesise dhe palosjes ze me pak vend se sa karroca.

Vendi i duhur për te praktikuar triciklin heret e para, ne menyre më të sigurt eshte mire te zgjidhni vende qe jane me rruge te shtruar pa shume tronditje. Qe dhe femijes ti duket nje rutine e re e dashur.

Keshtu ky tricikel do te jete i duhur për ju dhe per femijen gjithashtu.

PERFITIME NGA PERDORIMI I TRICIKLIT
 • Mund të përdoret nga 1 vjeç deri në 5 vjeç të moshës së fëmijës per shkak te rrethit qe ka ne ulese dhe nuk lejon animin dhe renien jashte saj.
 • Ka gjithashtu dhe rripa sigurues ne bel. Per te fiksuar me shume qendrimin e femijes ne ulese.
 • Mund të mbajë deri në 30 kg peshë që e bën atë të qëndrueshëm dhe të sigurt.
 • Montimi behet per 5 minuta. Është krijuar për të ndihmuar prindërit që të bëjne nje  montim aq të thjeshtë sa që mund të montohet në 5 Minuta.
 • Vend i rehatshëm, femija do të ketë udhëtimin më të rehatshëm me siguri në mënyrë që të mos keni nevojë të shqetësoheni për të voglin tuaj.
 • Hapësira e magazinimit, ka nje një shportë te vogel magazinimi për të mbajtur gjithçka qe kerkon femija.
 • Mbështetja e këmbës eshte projektuar me një mbështetëse për këmbën për një udhëtim të rehatshëm tek fëmija.
 • Tende kundra diellit, por opsionale po te duash e vendos po te duash jo.

TRICYCLE FOR KIDS

Ne pjesen e pasme te tij, tricikli ka te integruar nje shufer shtytese e cila komandohet lehtesisht nga prindi.

Ne kete menyre ju mund ta manovroni vete drejtimin e bicikletes, ne rruge te veshtira.

I bere nga material eko miqesor dhe baze te qendrueshme me kapje anesore, ky tricikel do te behet i preferuari i femijeve tuaj.

Skelet i forte dhe baze e qendrueshme me mbrojtje anesore per siguri maksimale.

Praktikon tek ta aftesite e ekuilibrit, perqendrimit dhe u jep ndjenjen e pavaresise. Ky tricikel eshte zgjedhja me e mire qe femijet te mesojne bicikleten.

TRICIKEL I PAHARRUAR PER FEMIJET TUAJ!

Nje biçikletë me stil për fëmijët vjen me shportën e magazinimit në anën e përparme ose anën e pasme të triciklit.

Vendi i bollshem qe fëmijët tuaj mund të ruajnë të gjitha aksesorët dhe lodrat.

Kjo është projektuar posaçërisht per kerkesat e panumerta qe femijet kane cdo here. Çdo fëmijë mban mend biçikletën e pare me tri rrota.

Prandaj bëjini ato kujtime te jene të paharrueshme. Triciklet janë bërë tani nevoja kryesore për prindërit pasi fëmija të rritet pak dhe te le karrocen.

Prindërit tani janë më të lëvizshëm ne terren duke çuar patjeter në nevojë për një tricikel me cilësi të mirë dhe të Sigurt.

Mund të mbajë deri në 25 kg peshë, gjë që e bën atë të qëndrueshme dhe të sigurt. Vend i rehatshëm, femija do të ketë udhëtimin më të rehatshëm me siguri.

Ne mënyrë që të mos keni nevojë të shqetësoheni për të voglin tuaj. Timoni shtytes kryesor mundeson qe fëmija nuk ka nevojë të pedalojë.

Ata thjesht shijojnë argëtimin dhe pavarësinë. Ndërsa i udhëzoni me dorezën shtytëse të prindit e cila është e lëvizshme dhe e rregullueshme.

Biçikletë për fëmijë për 1 vjet deri në 5 vjet.


DYQAN TAXI ESHTE VENDI I DUHUR PER TE BLERE ME KENAQESI | NË NJË MËNYRË TË SIGURT NE KOHE REKORD.

 

Detaje Produkti

Pesha 2 g/kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Tricikel per femije ne shitje | Tricycle for kids”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tricikel per femije ne shitje online dyqan taxi tricycle for kids

Tricikel per femije ne shitje | Tricycle for kids

5,490 L6,490 L (-15%)

Shto ne Shporte