Skuter elektrik Segway Ninebot Air T15

55,000 L

Ka stok

KODI: H-98769 KATEGORIA:

SKUTER ELEKTRIK SEGWAY NINEBOT AIR T15

Skuter elektrik Segway Ninebot AirT15 me motor te fuqishem 250 W,  udheton deri ne 7,5 milje me ngarkese maksimale prej 100 kg.

I lehte dhe i levizshem me peshe te lehte  dhe sistemin e palosjes Segway Ninebot Air T15 KickScooter mund te mbahet me nje dore.

Trupi i Air T15 eshte bere me aliazh alumini magnez per te sjelle nje performance superiore, te projektuar ne menyre ergonomike per komoditetin tuaj. Frenat elektronike dhe frenat e pasme ju sjellin siguri te dyfishte gjate udhetimit.

Teknologji superiore me sistemin inovativ te frenimit rigjenerues, rrotat Air T15 jane ne gjendje te transformojne energjine ne fuqi dhe ta ruajnë ate ne paketen e baterive.  Aplikacioni me lidhje Bluetooth, që ju lejon të personalizoni ngjyrat e drites se ambientit LED.

Bateri me kapacitet 4000 mAh e mbrojtur nga mbingarkesa dhe mbinxehja. Ekrani LCD midis levave te kontrollit tregon informacione te rendesishme si statusi i baterise, shpejtesia e drejtimit dhe me shume.

Karakteristika:

  • Shpejtësia maksimale 12,4 mph 20 km/h
  • Gama e udhetimit 7,5 milje 12 km
  • Ngarkesa: 30,0–100,0 kg
  • Sistemi i menaxhimit te baterise

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Monopatine

Ngjyra

Be the first to review “Skuter elektrik Segway Ninebot Air T15”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ninebot air t15 self balancing smart shitje online ne dyqan taxi

Skuter elektrik Segway Ninebot Air T15