Xiaomi Mi Electric Scooter Pro | Skuter ne shitje online

50,900 L

Ka stok

Skuter elektrik Xiaomi

Model Mi Pro

Shpejtesi maksimale 25 km/h

Jetegjatesia e baterise 45 km

KODI: skuter-Xiaomi-Mi Kategori: ,

XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER PRO

Dizajn elegant dhe minimalist, ndertuar prej materiali aliazh alumini për trupin kryesor. Duhen vetëm tre sekonda të paloset dhe të shkojë. 14.2 kg.

Sistem i sofistikuar i kontrollit te ecjes dhe rigjenerimit te energjise kinetike, rikuperon energjine kinetike  per nje kohe me te gjate perdorimi.

Baterite me cilesi te larte gmundesojne nje distance udhetimi deri në 45 km per nje shpejtesi maksimale udhetimi deri ne 25 km/h.

Sistem frenimi i dyfishte rigjenerues dhe disk në rrotën e pasme, sistem E-ABS ne rroten e perparme per tju dhene siguri maksimale ne udhetimin tuaj. Gomat jane rezistente ndaj rreshqitjes dhe thithin ne menyre efektive goditjet dhe parandalojne rreshkitjen.

Motori DC 300W fuqizon skuterin per te udhetuar me lehtesi dhe komoditet.

Per te kontrolluar shpejtesine dhe fuqine e mbetur mjafton ta lidhni me aplikacionin Mi Home permes Bluetooth me telefonin tuaj.

Bateri litiumi me siguri të lartë,  me rreze deri 45 km. Tri menyra shpejtësie, me nderrim te lehte.

Specifika

  • Maks. shpejtësia: 25 km / orëxiaomi elektrik skuter online shop dyqan taxi
  • Diapazoni: 45 km
  • Pesha: 14.2 kg
  • Frenimi: E-ABS dhe freni disk
  • Fuqia e vlerësuar: 300W
  • Maks. fuqia: 600W
  • Lloji i baterisë: Bateri jon litium
  • Kapaciteti i vlerësuar: 12800mAh / 474Wh
  • Tensioni i vlerësuar: 37 VDC
  • Tensioni maksimal i karikimit: 42 VDC

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Xiaomi Mi Electric Scooter Pro | Skuter ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter elektrik xiaomi mi online dyqan taxi

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro | Skuter ne shitje online