Organizues me pasqyre per makeup dhe drite led

3,490 L

Ka stok

 • Organizues portable
 • Pasqyre rrethore dhe cilesore
 • Drite led lehteson organizimin
 • Funksionon me fishe usb
 • Kuti me sirtare te vegjel
 • Lartesia 32 cm
 • Gjeresia 17 cm
 • Material Plastik i Eco Friendly

ORGANIZUES ME PASQYRE DHE DRITE

Organizues me pasqyre dhe sirtare, per makeup products dhe makeup brushes, ngjyre i bardhe me drite led. Kuti makeup organizator portable qe mund te merret me vete ne udhetime, pushime, seminare etj.

Organizues me pasqyre | Beauty products

Kuti organizuese me pasqyre e produkteve kozmetike, kujdesit te lekures, kremera, parfume, minisirtare per bizhuteri ose furca makeup brushes.

Organizuesi i pajisur me pasqyre kombinon lehtesisht procesin e berjes se tualetit ditore apo profesional.

Eshte praktik ne organizim dhe mbajtjen e rregull te buzekuqeve, rimel, tone, furca, fondatina etj.Organizues-me-pasqyre-per-makeup-dhe-drite-led.jpg

ORGANIZUES ME RAFTE | MAKEUP BRUSHES ORGANIZER

Estetikisht eshte i mbledhur dhe i sakt me grumbullimin e tualeteve profesionale makeup brushes apo trukimit ne levizje.

Mund ta perdorni ne skena, teatro, apo cfare do shfaqje ne levizje, ambiente te jashtme apo salla konferencash dhe prezantimesh.

Krijon ndjesine e nje kapaciteti te bollshem per te qene i organizuar ne kendin tuaj te makeup.

Te apasionuar pas kozmetikes apo perdorim bazik i ofron te dyja organizimet sipas ndarjes se rafteve dhe minisirtareve.

Drita led gjithashtu i jep ngjyrim pamjes se larmishme qe kane makeup products kur i sheh jashte saj.

Karikohet me fishe usb nuk te kushtezon ne ndricim mjafton te kesh nje prize afer per te mundesuar lidhjen.


ORGANIZUES PASQYRE CILESORE

Pasqyra e organizuesit makeup brushes ofron rrotullim e cila pozicionohet ne lartesi perafersisht 50 centimetra perball jush horizontalisht ose vertikalisht, rekomandohet te vendoset mbi tavoline ose mobilje  per te realizuar nje qendrim profesional dhe te sakte me driten dhe ndricimin.

Kutia kozmetike makeup products ofron mundesi levizje dhe transferimi ashtu sic eshte e puthitur dhe portable, fisha karikimit eshte fast e ben me te lehte dhe me te shpejt karikimin largon mundesine e mungese se

Me kete organizues dhe me brush makeup cleaner per higjenen e makeup brushes ju keni nje set te kompletuar.

Organizuesi me pasqyre per makeup products ka disa nivele ndricimi sipas nivelit te deshiruar.

Gjithashtu eshte me sensor dhe prekje smart, ne momentin qe ulet pasqyra dhe kutia quhet e mbyllur.

Drita fiket pas disa sekondash per te ulur konsumin dhe harxhimin e baterise, nese deshiron ta ndezesh serish mjafton te mbash shtypur per 5 sekonda butonin dhe drita led do te ndizet keshtu mund te duken dhe makeup products te sistemuara bukur.


MAKEUP PRODUCTS | DYQAN TAXIOrganizues-me-pasqyre-per-make-up-dhe-drite-led.jpg

Makeup products qe mund te vendosni jane te ndryshme qe nga kujdesi ndaj lekures, kremra trupi, parfume, lares fytyre, tonic te fytyres, kryesisht shishe setting spray qe mund te jene te gjata deri 22 centimetra , furca te ndryshme makeup brush.

 

Makeup products te kujdesit te fytyres, skin tones, eyes makeup, rimel ,eyliner.

Ne sirtarin qe eshte ne fund qendrojne lirshem te gjitha llojet e produkteve te bukurise po ashtu edhe furca makeup brush sets, eyebrow brush, lip gloss etj.

 

MAKEUP ORGANIZATOR PORTABEL | MAKEUP PRODUTS DRITE LED

Organizatori ka ne brendesi 2 vende me nivele per ruajten e produkteve makeup products tuaja, nje sirtare per produkte me te vecanta makeup brushes, vend per tu kapur dhe mbajtur gjate kohes qe ju duhet ta transferoni me kujdes nga nje vend ne nje tjeter.

Ka fishe karikimi micro usb fast charger per te mundesuar lidhjen me karikimin, driten led sipas 3 nivele te menaxhueshme nga ju.

Pasqyre te rrotullueshme 90 grad drejt ose lart.

Butonin touch qe ta mbash shtypur per te mundesuar ndezjen, gjithashtu sensor kur mbyllet pasqyra fiket dhe drita pas disa sekondash.

Kjo kuti grimi me kapak ruan sendet tuaja kozmetike te formave dhe madhesive te ndryshme duke i mbajtur ato te organizuara mire.

Paraqitja e organizatorit të makeup products, kati i pare sherben per kozmetiken ne shishe dhe sirtare te ndare qe mund te mbajne furçat tuaja, bizhuteri, buzekuq, te mbeldh te gjithe rremujat e hapura cdo dite ne komodine me makeup products apo ne mobiljen e lavamanit te tualetit, eshte krijuar posacerisht per të mbajtur  gjithçka ne nje vend.
Organizator Ideal i grimit, kuti multifunksionale dhe qe kursen hapesire, ky organizues eshte nje dhurate e mrekullueshme per miqte tuaj, vajzen, te dashuren, gruan, nenen ne Krishtlindje, Vitin e Ri, Ditën e Shën Valentinit, Ditën e Nenes, ditelindjet dhe shume raste te tjera.

FENTY BEAUTY

Pse nje makeup artist i sherben me shume ky organizues?

EYESHADOW PALETTE HOLDER

Makeup artist jane kryesisht ne levizje, puna qe bejne kerkon nje makeup kit te vertete.

Ky organizues i mundeson te gjitha me shume lehtesi, organizon, ndricon, portabel per tu transferuar ne cdo kohe me shpejtesi dhe me siguri pa harruar asnje produkt te rendesishem te programit te tyre.

Aplikimi i makeup ne menyre profesionale kerkon dhe ruajten e produkteve makeup products ne kushte te mira, dhe kujdesi ndaj detajeve ben ndryshimin.

Organizuesi grimit eshte ajo cfare ju duhet per nje paraqitje serioze ne projektet tuaja, i bollshem i sigurt, profesional ngjyre e bardhe.

PROFESSIONAL MAKEUP BOX HOLDER

Materiali dhe te dhena te rendesishme: 

Organizues-me-pasqyre-per-makeup-dhe-drite-led.jpg

 1. Materiali Plastik ekologjik-miqesor i grades se larte me qendrueshmeri më te larte.
 2. Material jo toksik dmth i pademshem per shendetin tuaj.
 3. Materiali i pasqyres nga plastika eko-miqesore abs.
 4. Pasqyra prej dritave led ndihmon ne zona te erreta ose me ndricim te dobet.
 5. Pasqyra rrotullohet deri ne 180 grad.
 6. Me karikim USB sigurohet që mund të përdoret kudo me power bank, laptop ose karikues makine.
 7. E papershkrueshme nga uji, e thjeshte per tu pastruar.
 8. Rezistente ndaj peshave te vendosura brenda.
 9. Hapsire e bollshme magazinimi makeup brushes, stop rremujes.
 10. Rezistente per perdorim afatgjate, Ide e mire per dhurate.
Cruelty free product

Kenaqesia e klientit eshte perparesia jone kryesore, per pyetje apo per informacione rreth produktit mos hezitoni te na kontaktoni.

You can store all your liquid lipstick, liquid eyeliner, eye brushes, eyeshadow brushes, eye makeup, face brushes, lip balm, lip brushes,

 

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online | Bli Online

Telefon 0682141111 email address [email protected]

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Organizues per tualetin

Be the first to review “Organizues me pasqyre per makeup dhe drite led”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues me pasqyre dhe drite led ne shitje online dyqan taksi

Organizues me pasqyre per makeup dhe drite led