Palete per syte DoDo Girl | Professional make up

1,250 L

Ka stok

 • E pigmentuar intensivisht.
 • Përzihet bukur dhe pa probleme.
 • Ngjyra të gjalla.
 • Tone me shkelqim dhe xixa.
 • Teksture perfekte.
 • Ngjyrat e tokes.
 • Lehtë për tu hequr.
KODI: palete-per-syte-dodo-girl Kategori: , ,

PALETE PER SYTE DODO GIRL

Palete per syte nga marka cilesore DoDo Girl, per nje make up profesional. Tonet e syve kane nje pigment te fort dhe intesiv. Perhapet ne menyre teper te mire dhe te shkrifet.

MAKE UP PROFESIONAL

Gjjithashtu ju mund te perzieni ngjyrat per te nxjerre nje ngjyre tjeter, nese pelqeni te ekperimentoni me make up-in tuaj. E perbere nga ngjyrat e tokes per nje look natyral, ngjyrat e zena per mbremjet e bukura, si dhe tonet me shkelqim dhe xixa. Eshte teper e lehte per t’u hequr nga lekura kur te provoni t’a pastroni.

Specifikat:palete per syte dodo girl bli online dyqan taxi
 • E pigmentuar intensivisht.
 • Përzihet bukur dhe pa probleme.
 • Ngjyra të gjalla.
 • Tone me shkelqim dhe xixa.
 • Teksture perfekte.
 • Ngjyrat e tokes.
 • Lehtë për tu hequr.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Palete per syte DoDo Girl | Professional make up”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Palete per syte me 21 ngjyra bli online ne dyqan taxi

Palete per syte DoDo Girl | Professional make up