Ring Led BD-330 | Mbajtese per telefonin

5,500 L

Ka stok

Ring Led per ndricim per selfie

Me tre lloje ndricimi

E pajisur me mbajtese telefoni

KODI: ring-led-f539 Kategori: ,

RING LED BD-330

Një Ring Led llambë universale mund të shërbejë si një pajisje ndriçimi e përsosur, me ndriçim të rregullueshëm, temperaturë dhe dritë drejtimi, duke krijuar një drite te butë dhe të rehatshme për vizionin tuaj.

Gjithashtu i disponueshëm, me një llambë dhe mundësuar nga usb , kështu që është i lehtë për t’u përdorur në çdo vend.

Mundeson 3 ngjyra te ndryshme ndricimi qe mund te nderrohen lehtesisht me ane te butonit.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ring Led BD-330 | Mbajtese per telefonin”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ring led bd 330 blerje online ne dyqan taxi

Ring Led BD-330 | Mbajtese per telefonin