Ring LED per fotografi XD 30 | Beauty light

3,500 L

Ka stok

  • Prodhoni imazhe cilesore me ngjyra me CRI 95+
  • Për make-up, portrete ose blog-video.
  • Krijon dritë të butë për imazhe dhe video mahnitëse.
KODI: XD 30 Kategori: ,

RING LED PER FOTOGRAFI XD 30 

Ring LED per fotografi XD 30 i cili lejon rregullime për të errësuar prodhimin e dritës dhe temperaturën e ngjyrës. Forma rrethore e dritave LED ndriçon në mënyrë të barabartë subjektin, duke e bërë këtë dritë perfekte për portret; vlogging / përmbajtje video në YouTube, make up tutorial etj.

Ekrani LCD dixhital i ndriçuar tregon qartë prodhimin e ndriçimit dhe temperaturën e zgjedhur të ngjyrës. Energjia ose duke përfshirë 15V DC ose, duke përdorur dy bateri të tipit NP Sony (Shitur veçmas).

Specifikat:
  • Prodhoni imazhe cilesore me ngjyra me CRI 95+ (Temperatura e ngjyrave: 3200k – 5600K)
  • Për make-up, portrete ose blog-video.
  • Krijon dritë të butë për imazhe dhe video mahnitëse.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ring LED per fotografi XD 30 | Beauty light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ring led xd 30

Ring LED per fotografi XD 30 | Beauty light