Pasqyre dhe mbajtese Make up 2 in 1 | Ne shitje Online

1,190 L

Ka stok

  • Pasqyre edhe mbajtese make up ne nje te vetem.
  • Transparente.
  • Pastrohet shume shpejte.
  • Kursen hapesiren ne dhomen tuaj.
  • Ju ndihmon te beni nje make up perfekt dhe te kurseni kohen.
KODI: Pasqyre dhe mbajtes make up Kategori: ,

PASQYRE DHE MBAJTESE PER MAKE UP

Pasqyra dhe mbajtesja e make up, te ardhura se bashku ne nje paisje te vetem eshte me siguri nje zgjidhje qe po kerkonit prej kohesh per te realizuar make up-in tuaj perfekt duke mos harxhuar shume kohe. Tashme do te keni mundesine te dukeni te kuruar deri ne detaj .

pasqyre grimi mbajtes makeup produkt online dyqan taxi

PASQYRE GRIMI TRANSPARENTE

Pasqyra e grimit e cila ka ne perberjen e saj edhe hapesiren per te organizuar edhe make up ruaja duke i mbrojtur ata nga humbja apo konsumimi.

Kjo pasqyre edhe mbajtese per grimin perbehet nga dy lloje te ndryshme pasqyrash ne anet e saj.

Ne njeren ajo jep nje pamje te qarte dhe cilesore te fytyres suaj kurse ne anen tjeter ajo e zmadhon ate duke ju treguar cdo difekt qe mund te keni ne fytyren tuaj ne menyre qe ta mbuloni apo te shihni edhe defektet qe beni gjate make upit.

Ajo ju ndihmon per te realizuar makeupin profesional qe gjithmone deshironi te arrini.

Paisja kozmetike pastrohet shume lehte sepse eshte e perbere nga materiali i plastikes sjume cilesesore edhe pa toksina duke qene se ajo do te kete te gjiha produktet tuaja te make up-it qe kane lidhje te drejteperdrejte me fytyren tuaj.

Ju ndihmon te kurseni hapesiren ne dhomen tuaj.

Mund ta levizni lirisht dhe puthitet shume mire me cdo siperfaqe qe e vendosni.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin dhe cilesine me te mire ne treg dhe paguan ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pasqyra

Be the first to review “Pasqyre dhe mbajtese Make up 2 in 1 | Ne shitje Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre grimi mbajtes makeup produkt online dyqan taxi

Pasqyre dhe mbajtese Make up 2 in 1 | Ne shitje Online