Pasqyre dhe kornize fotografie | Magic photo frame

990 L

Ka stok

 • Nje produkt interesant dhe i kendshem
 • Me dizajn unik dhe kompakt.
 • Ideale per ide dhurate.
 • Materiali: Mat.
 • Mund të kalohet nga pasqyrë ne kornizë fotografike.
KODI: i20100015-magic-photo Kategori: , , ,

PASQYRE DHE KORNIZE FOTOGRAFIE

Pasqyre magjike dhe kornize fotografie në formë rrethore me diameter dhe rreze 20 cm që i përshtatet fotografisë. Kjo pasqyrë magjike do të kthehet në kornizë fotografike kur të lidhet me energji elektrike. Nje produkt kaq unik dhe interesant.

MAGIC MIRROR PHOTO FRAME AND MIRROR

Sapo t’a lidhni pasqyren me energji elektrike, pasqyra do të zbehet me drita LED, ajo do te përdoret gjithashtu si llambë në kohën e natës. Ju mund ta lidhni këtë përmes një kabllo USB që përfshin adoptuesin në fund të tij. Sapo kablloja të jetë lidhur ajo do të fillojë të shkëlqejë, kur të fiket ajo do të kthehet në pasqyrë. Aty ku mund të shihni fytyrën tuaj bëni make up.

Pasqyrë magjike: do te pasqyroje një imazh të qartë të fytyrës tuaj ose një pamje të afërt ekstreme për të parë më mirë sytë, mjekrën ose hundën tuaj për makijazh, rruajtje ose pastrim të thellë
Dhuratë perfekte për , motrën, nenen tuaj, vajzën, në ditëlindjen e tij / saj, ditën e Shën Valentinit, përvjetorin ose ne dite speciale.

Specifikat:magic mirror bli online dyqan taxi
 • Materiali: Plastikë me cilësi të lartë
 • Ngjyra: Bardhë
 • Me dizajn unik dhe kompakt.
 • Ideale per ide dhurate.
 • Materiali: Mat
 • Mund të kalohet nga pasqyrë ne kornizë  fotografike.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Pasqyre dhe kornize fotografie | Magic photo frame”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre dhe kornize fotografike blerje online dyqan taxi

Pasqyre dhe kornize fotografie | Magic photo frame