Organizues per Make Up | Skin Care

3,490 L

Ka stok

  • Organizues per Make Up.
  • Dizajn inovativ dhe bashkekohor.
  • Material i plastikes cilesore.
  • Perbehet nga nje raft i madh transparet dhe dy rafte te tjera me te vogla.
KODI: skin-care-organiser Kategori: , ,

ORGANIZUES PER MAKE UP 

Organizues per Make Up perfekt per te gjitha ato femra te cilat te dhena pas Make Up-it dhe Skin Care. Ne te ju mund te sistemoni gjithcka qe ka te beje me kujdesin tuaj personal.

SKIN CARE DHE ORGANIZIMI I MAKE UP

Nje organizues i cili do ju ndihmoje te keni cdo gje ne rregull dhe te duket kendshem ne cdo moment. Organizuesi vjen me dizjan inovativ i cili eshte teper bashkekohore dhe do te pershtatet menjehere me aredimin e dhomes suaj.

Cdo produkt kozemtik do te jete ne vendin e duhur. Produktet e kozmetikes duhet te jene te vendosura ne nj ambjent perkates qe te munden te kryejne funksionet e tyre dhe te keni rezultate maksimale. Organizuesi eshte praktik dhe ju mund t’a vendosni kudo qe deshironi apo e shihni te pershtatshme. Ju mund t’a vendosi ate ne dhomen tuaj te gjumit apo ne tualetin tuaj.

Perbehet nga materiali eko miqesor i cili eshte teper cilesor dhe rezistent. Organizuesi perbehet nga nje raft i madh transparent dhe 3 rafte te tjera me te vogla per te ndare kategorine e produkteve.

Specifikat:organizues make up skin care dyqan taxi
  • Organizues per Make Up.
  • Dizajn inovativ dhe bashkekohor.
  • Material i plastikes cilesore.
  • Perbehet nga nje raft i madh transparet dhe dy rafte te tjera me te vogla.

    Porosit Online Dyqan Taxi | Qendra me e MAdhe Tregtare Online!

Be the first to review “Organizues per Make Up | Skin Care”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues per make up skin care bli online dyqan taxi

Organizues per Make Up | Skin Care