Ring LED B40 | Per fotografi mahnitese

3,500 L

Ka stok

 • Ideale per foto me ngjyra te ngrohta dhe te ftohta.
 • Drita e unazës LED
 • Gjatësia e kabllit të energjisë: 2 metra
KODI: ring-led-b40 Kategori: ,

RING LED B40 PER FOTOGRAFI MAHNITESE

RIng Led B-40 per fotografi mahnitese me 11 nivele shkëlqimi të rregullueshëm për të përmbushur nevojat tuaja të ndryshme për fotografi sipas deshires suaj.

Temperatura e ngjyrave 2700-5500K ju siguron dritë të ngrohtë dhe efekte të dritës së ftohtë, ju lejojnë të bëni fotografi më të gjalla. Dizajn në formë unaze, i cili mund të krijojë drita tërheqëse simpatike gjatë fotografisë në portret. Vjen me një mbajtëse telefoni, të përshtatshme për fotografi ose video në ambiente të brendshme.

Specifikat:
 • Temperatura e ngjyrës: 2700K-5500K
 • Drita e unazës LED
 • Gjatësia e kabllit të energjisë: 2 metra
 • Numri i rruazave: 120
 • Tensioni: 2V5A
 • Fuqia e burimit të dritës: 24W

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Ring LED B40 | Per fotografi mahnitese”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ring LED B40 | Per fotografi mahnitese