Pastrues Fytyre ne kushte shtepie | Kujdesi per Fytyren

990 L

Ka stok

-50% e kokave jane me te medha per pastrim me efikas.
-Fijet më të gjata per pastrim me te thelle.
-Trup më i trashë silikoni për rehati dhe performancë.
-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
-Fijet më të holla pastrojnë butësisht lëkurën e ndjeshme dhe normale.

KODI: forever-fina-mini-2 Kategori: , , Etiketime: ,

PASTRUES FYTYRE | FOREVER FINA MINI 2

Pastrues Fytyre ne kushte shtepie | Pastrim Fytyre ne kushte shtepie | Kujdesi per fytyren | Fina Mini 2

Krijuar posacerisht per stilin e jetes suaj.
Forever Fina Mini 2 është një furçë e përparuar për pastrimin e fytyrës me teknologji T-Sonic that që ka 8 intensitete të rregullueshme për një përvojë plotësisht të adaptueshme. Furça e saj e fytyrës me 3 zona është optimizuar për të gjitha llojet e lëkurës.

Trashesia dhe silikoni ne kete pajisje eshte i bute i cili nuk e demton lekuren gjate perdorimi te tij. I ndertuar me fije te imeta dhe fije te trasha per te qene me eficent ne qellimin e tij pe rnje lekure me te paster. Pas nje periudhe prej 3 minutash ky pastrues fytyre do te fiket automatikist pas 3 minutash. Eshte i papershkueshem nga uji.

Nje investim i duhur per lekuren
Pastruesit e zakonshem kerkojne nderrimin e kokave apo furcave here pas here dhe nuk ju lejojne mundesi qe ti pastroni per nje perdorim me te gjate. Me kete produkt nuk ka nevoje te zevendesoni koken e furces. Ky pastrues eshte ekstremisht higjenik dhe delikat, por mbi te gjitha aspak poroz duke mos lejuar keshtu mundesi grumbullimi per bakterie.

Pastrues Fytyre | Kujdesi per fytyren

pastrues fytyre kujdesi per fytyren ne kushte shtepie fina mini 2

Karakteristika | Pastrim fytyre ne Kushte Shtepie

-50% e kokave jane me te medha per pastrim me efikas.
-Fijet më të gjata per pastrim me te thelle.
-Trup më i trashë silikoni për rehati dhe performancë.
-I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
-Fijet më të holla pastrojnë butësisht lëkurën e ndjeshme dhe normale.
-Fijet e gjera në pjesën e pasme të furçës janë ideale për lëkurën me vaj.

Perdorimi: 

1. Aplikoni Produktin e Pastrimit tuaj te zakonshem
2. Fshijeni butësisht fytyrën me lëvizjet rrethore të Luna për 1 minutë.
3. Shpëlajeni fytyren me pas me uje te bollshem.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e Madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pastrues Fytyre ne kushte shtepie | Kujdesi per Fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pastrues fytyre ne kushte shtepie pastrim per fytyren fina mini 2

Pastrues Fytyre ne kushte shtepie | Kujdesi per Fytyren