Pasqyre praktike me drite LED | LED Lighted

1,490 L

Ka stok

  • Pasqyre me drite LED.
  • Bateri e rikarikueshme (USB).
  • Siguron 2 ore bateri pas heqjes nga karikimi.
  • Ideale per te bere Make Up ne cdo moment te dites.
KODI: pasqyre-praktike-me-drite-LED Kategori: , ,

Pasqyre praktike me drite LED | LED Lighted

Pasqyre prakttike me drite LED per kryerjen e Make Up ose procedura te tjera kozmetike. Dritat e shkëlqyeshme natyrore të ndritshme te cilat lejojnë një ndriçim të qartë.

Pasqyre me drite LED per Make Up

Beni Make Up-in tuaj ne cdo moment te dites sikur te kishit driten me cilesore.

Rezolucioni është shumë i mirë dhe tre rangje të cilësimeve të ZHEL janë shumë të mira për t’u përdorur gjatë natës, si dhe gjatë ditës.Për raste të ndryshme kozmetike, ju lehtë mund të shikoni çdo pjesë që ka nevojë për grim.I përshtatet në mënyrë të përkryer cdo shtepie.
Pasqyra e dritës LED me karikaturë të rikarikueshme.  Bateria e integruar e litiumit të integruar 1200mAh siguron deri në 2 orë kohë pune për pasqyrat kozmetike LED me shkëlqim maksimal me drita natyrale të ndritshme.

Ju nuk keni më nevojë të blini dhe të zëvendësoni bateritë AAA. Porta mikro USB për karikim, ju mund të përdorni çdo port standard DC 5V për t’u ngarkuar. Dorëzimi përfshin kabllon USB.

SPECIFIKAT:
  • Pasqyre me drite LED.
  • Bateri e rikarikueshme (USB).
  • Siguron 2 ore bateri pas heqjes nga karikimi.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim!

Detaje Produkti

Lloji

Drite

Be the first to review “Pasqyre praktike me drite LED | LED Lighted”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pasqyre me drite led bli online ne dyqan taxi

Pasqyre praktike me drite LED | LED Lighted