Pasqyre Led me drite dhe ajer per maku up | Bli online

1,490 L

Ka stok

  • Pasqyre me drite Led
  • Me fryrese ajri per te mos djersitur.
KODI: L-205-034 Kategori: , , , ,

PASQYRE ME DRITE LED ME FRYRESE AJRI

Pasqyre me drite led dhe me fryrje ajri per t’u freskuar

Shpesh na ndodh qe ndricimi i dhomes te jete i erret ose te shkaktohet nga prishja e motit dhe preferojme te dalim nga shtepia pa make up se sa ta vendosim ate keq. Pasqyra me drite Led i jep fund te gjithe kesaj dhe ju mund te dilni nga shtepia me make up sa here ta deshironi ate.

Porositeni tani ne Dyqani Taxi me cmimin me te mire.

pasqyre-make-up-me-drite-led

 

PASQYRE MAKE UP 

Pasqyra e make up eshte me fryrese ajri ne menyre qe drita Led mos t’ju shkaktoj temperature te nxehte dhe te djersiteni. Keshtu qe nuk keni pse te shqetesoheni per cilesine e make up-it tuaj dhe tani cdo dite do te dilni nga shtepia njesoj sikur te keni qene ne nje sallon bukurie. Ngjyra e drites eshte e bardhe dhe e ngrohte.

  • Pasqyre me drite Led dhe me fryrese ajri per te mos djersitur.
  • Beni makeup tuaj dhe qendroni te fresketa gjate zbukurimit te fytyres

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pasqyra

Be the first to review “Pasqyre Led me drite dhe ajer per maku up | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Pasqyre Led me drite dhe ajer per maku up | Bli online