Llampa per ne shtepi Led | Studio Glow Beauty Light

1,190 L

Ka stok

Karakteristika

Teknologjia Quad Ligh ju jep ndriçimin natyral.
Dizajnuar pa kabëll, portativ.
Instalohet në sekonda, pa mjete shtese.
Llamba të qëndrueshme te cilat zgjasin deri në 50,000 orë pune.
4 Bateri AA.

KODI: 6895257868572 KATEGORIA: Etiketime: , , ,

LLAMPA STUDIO GLOW

Llampa per ne Shtepi | Studio Glow Light

Ndricim si ne Studiot Profesionale te MakeUp!

Për një ndriçim të menjëhershëm profesional thjesht bashkëngjitni Studio Glow në çdo pasqyrë. Mbuloni lehtësisht shenjat dhe aknet, pastroni lekuren nga qimet imtesisht. Makeup ne nje ambjent me ndricim te ulet mund te jete zhgenjyes kryesorja por dhe mjaft i lodhshem. Do te shpenzoni ore te gjata dhe ne fund cdo gje do te jete pa rezultat.
Me keto llampa LED do te keni ndricim perfekt per te kuruar pamjen tuaj.
Sekreti është teknologjia e kater llampave, e cila ju jep ndriçimin sa më natyral për aplikimin e përsosur  te make-up. Kjo dritë është e thjeshtë për t’u përdorur dhe e përsosur për çdo pasqyrë. 

Te kerkosh me te miren ne shtepi nuk ka qene kurre me e lehte!

Thjesht hiqeni atë nga pasqyra juaj dhe vendoseni në valixhen tuaj per ta marr me vete kudo qe ju do te shkoni. Ndriconi dhomat e hotelit, shtepine e mikeshes suaj, apo ne udhetime biznesi etj. Ju do te dukeni me mire pasi do te keni pare ne menyre specifike cdo detaj ne fytyren tuaj. Nuk ka pse te  qendroni ne siklet kur gjendeni ne ambjente me ndricim te forte.

Llampa Led per Shtepi | Beauty Light Studio Glow

llampa LED studio Glow

Karakteristika

Teknologjia Quad LED Ligh ju jep ndriçimin natyral.
Dizajnuar pa kabëll, portativ.
Instalohet në sekonda, pa mjete shtese.
Llamba të qëndrueshme te cilat zgjasin deri në 50,000 orë pune.
4 Bateri AA.


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregatre Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Llampa

Be the first to review “Llampa per ne shtepi Led | Studio Glow Beauty Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

llampa led per shtepi studio glow

Llampa per ne shtepi Led | Studio Glow Beauty Light