• beauty bright led light llamp

  Llamp Beauty Bright LED Light | Bli Online

  -LED TrueLight simulojnë rrezet e diellit natyror për aplikim të përsosur, me korrektësi ngjyrash.
  -Vendosja e rregullueshme e shkëlqimit për të patur dritën e duhur për ju.
  -2 gota thithjeje të qëndrueshme për ta mbajtur atë në vend të sigurt.
  -Lehtë për tu bashkangjitur në lartësinë perfekte për ju.
  -Kabllo ekstra i gjatë për qasje të lehtë në prizat e energjisë.
  -Dizajni i butë i aluminit i është rezistent ndaj copëtimit.

  1,390 L
 • llampa led per shtepine ekonomike ecpress llamp elektrike per shtepi

  Llampa Led per Shtepi | Sensor Bright | Blerje Online

  • Drita per shtepi jasht.
  • Ideale per kohen e veres.
  • Rezistente dhe cilesore.
 • llampa led per shtepi studio glow

  Llampa per ne shtepi Led | Studio Glow Beauty Light

  Karakteristika

  Teknologjia Quad Ligh ju jep ndriçimin natyral.
  Dizajnuar pa kabëll, portativ.
  Instalohet në sekonda, pa mjete shtese.
  Llamba të qëndrueshme te cilat zgjasin deri në 50,000 orë pune.
  4 Bateri AA.

  1,190 L

Main Menu