Palette per syte profesionale | Good Texture

2,290 L

Ka stok

 • Produkti ka një strukturë të hollë të butë.
 • E lehtë për tu aplikuar, përzier dhe perhapur.
 • Mund te krijoni tranzicione të lëmuara të ngjyrave qe ju deshironi te arrini.
 • E përshtatshme për krijimin e look-ut nude të përditshme, si dhe per make up te mbremjeve
KODI: palette-per-syte-profesionale Kategori: , ,

PALETTE PER SYTE PROFESIONALE

Palette per syte, me cilesi maksimale. Nje set i mrekullueshem per vajzat te cilat jane te dhena pas makeup-it. Gjithashtu palette per syte eshte prefekte edhe per grimieret si edhe parukieret. Beni zgjedhjen e duhur per te pasur nje pamje sa me te bukur.

DODO GIRL EYESHADOW GOOD TEXTURE PALETTE

DoDo Girl Eyeshadow & Highlighter & Blush & Bronzer Good Texture është një komplet përbërës që mund të krahasohet me një vizitë në Disneyland. Në kutinë magjike të bukurisë ka shumë arsye për kënaqësinë e grave më të sofistikuara të modës.Tone  mëndafshi për pamje rastësore te mengjesit dhe mbrëmje, theksues, bronz dhe blush për një pamje të freskët.

Dhe, sigurisht, hijet e vetullave, pa të cilat është e vështirë të imagjinohet make-up i përditshëm sot. Të armatosur me udhëzime nga blogerët dhe artistët kryesorë të grimit, do të keni mjaft hapësirë ​​për të eksperimentuar me pamjen tuaj që me siguri do të tërheqë vëmendjen admiruese të atyre që ju rrethojnë.Për aplikim më preciz dhe përdorim afatgjatë.

SPECIFIKAT:palette per syte profesionale good texture
 • Produkti ka një strukturë të hollë të butë.
 • E lehtë për tu aplikuar, përzier dhe perhapur.
 • Mund te krijoni tranzicione të lëmuara të ngjyrave qe ju deshironi te arrini.
 • E përshtatshme për krijimin e look-ut nude të përditshme, si dhe per make up te mbremjeve
 • Ngjyrosësit e argjendtë të bardhë dhe ngjyrë bezhë krijojnë një shkëlqim delikat të ftohtë, duke i dhënë ekspresivitet shtesë mollëzave, cepave të brendshëm të syve dhe vetullave.
 • Dy bronzues, për të pasur fytyrë te kuruar dhe për t’i dhënë lëkurës një nuancë tjeter.
 • Deri në 7 hije të hijeve të vetullave, midis të cilave biondet dhe brunet do të gjejnë hijen e duhur.
 • Furça të buta dhe të qëndrueshme me fije sintetike.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Palette per syte profesionale | Good Texture”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

palette per syte good texture bli online dyqan taxi

Palette per syte profesionale | Good Texture