Leve kontrolli per lojra ne telefon Wireless Controller Ipega

2,390 L2,900 L (-18%)

Ka stok

  • Bluetooth 3.0 deri ne 6-8m.
  • E pershtatshme per pajisje deri ne 6 inc.
  • Bateri litiumi e integruar.
  • Punon deri ne 20 ore pa nderprerje.
KODI: leve-kontrolli-ipega Kategori: , , , ,

LEVE KONTROLLI PER LOJRA NE TELEFON

Transmetimi me valë Bluetooth 3.0 mbështet një kontroll të gjerë 6-8 metra. Me qëndrim teleskopik për të mbështetur pajisjen tuaj, i përshtatshëm për pajisje të lëvizshme brenda 6 inçësh

Bateri litiumi e integruar, e cila mund të përdoret rreth 20 orë vazhdimisht pasi të jetë ngarkuar plotësisht. Dizajni i softuerit miqësor për përdoruesit, mund të hyjë në modalitetin e kursimit të energjisë. Mbështe lojëra të ndryshme ne iOS / Android / PC

Mbështetja e sistemit: Android 3.2 më lart, iOS 4.3 më lart I pajtueshëm me iPhone, iPad si dhe shumicën  të telefonave inteligjentë Android dhe PC-ve të tabletave

Specifikat:ipega wireless controller
  • Bluetooth 3.0 deri ne 6-8m.
  • E pershtatshme per pajisje deri ne 6 inc.
  • Bateri litiumi e integruar.
  • Punon deri ne 20 ore pa nderprerje.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Leve kontrolli per lojra ne telefon Wireless Controller Ipega”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

leve kontrolli per lojra ipega

Leve kontrolli per lojra ne telefon Wireless Controller Ipega

2,390 L2,900 L (-18%)

Shto ne Shporte