Mbajtese per make up dhe bizhuteri

2,490 L

Ka stok

Organizues me 6 sirtare.

Mund te perdoret per make up, bizhuteri.

Material cilesor dhe rezistent.

KODI: i-2012013 Kategori: , ,

MBAJTESE PER MAKE UP DHE BIZHUTERI

Bërë nga materiali cilesor, i qëndrueshëm i përshtatshëm për përdorim profesional dhe në shtëpi.

Sirtaret mund të hiqen plotësisht për qasje të lehtë. Organizator me 6 sirtarë i përsosur për organizimin e rreshtave të bizhuve make up-eve dhe parfumeve.

Eshtë një aksesor që kursen hapësirë ​ dhe mban produketet e kujdesit personal të rregullt dhe të organizuar.

I përsosur për organizimin e buzekuqeve, paletave te syve, bizhuterive etj.

Ju kursen hapësirë ​​dhe i mban aksesoret tuaj të rregullt dhe të organizuar.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese per make up dhe bizhuteri”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per make up dhe bizhuteri