Mbajtese per make up dhe bizhuteri | Kuti bizhuterish

2,490 L

Ka stok

Organizues me 6 sirtare.

Mund te perdoret per make up, bizhuteri.

Material cilesor dhe rezistent.

KODI: i-2012013 Kategori: , , ,

MBAJTESE PER MAKE UP DHE BIZHUTERI

Mbajtese per bizhuteri e perbere nga materiali cilesor, i qëndrueshëm i përshtatshëm për përdorim profesional dhe në shtëpi.

Sirtaret mund të hiqen plotësisht për qasje të lehtë. Organizator me 6 sirtarë i përsosur për organizimin e rreshtave të bizhuve make up-eve dhe parfumeve.

Eshtë një aksesor që kursen hapësirë ​ dhe mban produketet e kujdesit personal të rregullt dhe të organizuar.

I përsosur për organizimin e buzekuqeve, paletave te syve, bizhuterive etj.

Ju kursen hapësirë ​​dhe i mban aksesoret tuaj të rregullt dhe të organizuar.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mbajtese per make up dhe bizhuteri | Kuti bizhuterish”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese per make up dhe bizhuteri | Kuti bizhuterish