Rrota per scooter elektrik Xiaomi M365 Pro 350w

5,500 L

Ka stok

KODI: H-98769895 KATEGORIA:

RROTA PER SCOOTER ELEKTRIK M365 PRO

Zevendesoni gomat tradicionale me keto rrota per scooter  me densitet dhe rezistence te larte. Nuk kane nevoje per fryrje jane te pershtatshme per t’u perdorur.

Materiali prej gome shume elastik i ben gomat te ngarkohen ne menyre te barabarte dhe te thithin goditjet.

Zevendesim ideal per rrotat e vjetra te perdorura te skuterit elektrik Xiaomi M635 pro.

Specifika:

  • Materiali: Gome + aliazh alumini
  • Ngjyra: E zeze
  • Fuqia e motorit: 350 W
  • Fuqia maksimale e motorit: 700 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rrote skuteri

Ngjyra

Be the first to review “Rrota per scooter elektrik Xiaomi M365 Pro 350w”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrota zevendesimi per skuter elektrik bli online ne dyqan taxi

Rrota per scooter elektrik Xiaomi M365 Pro 350w