Rrote zevendesuese per Max G30-X Skuter | Scooter wheel

3,900 L

Ka stok

KODI: H-98769894 KATEGORIA:

RROTE ZEVENDESUESE PER SCOOTER

Rrote zevendesuese per scooterin tuaj, te ngjashme me ato te vete pajisjes.

Opsion i shkelqyer kur rrotat tuaja te vjetra jane konsumuar dhe keni nevoje per ti zevendesuar ato me nje model me cilesor.

Te pershtatshme me nje game te gjere modele skuteri ne treg.

Specifika:

1. Materiali: Aliazh alumini + gome
2. Ngjyra: E zezë
3. Madhësia: Rreth 250*110 mm
4. Pesha: rreth 1850 g
5. Modeli: 60/70-6.5
6. Ngarkesa maksimale: 100 kg
7. Presioni standard i ajrit: 380 kpa (55 psi)


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Rrote skuteri

Ngjyra

Be the first to review “Rrote zevendesuese per Max G30-X Skuter | Scooter wheel”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rrota gome per skuter shitje online ne dyqan taxi

Rrote zevendesuese per Max G30-X Skuter | Scooter wheel