Skuter per femije me tre rrota ne shitje online

3,990 L

Ka stok

KODI: Q-2121424 Kategori: , ,

SKUTER PER FEMIJE ME TRE RROTA

Ky skuter per femije do te behet i preferuari i vogelusheve tuaj, fale dizenjove te larmishme.

Me figurat vizatimore me te dashura per femijet scooteri eshte shume i sigurt dhe praktik ne perdorim.

Skuteri ka baze dhe doreza te sigurta ne perdorim, ne menyre qe femijet te qendrojne te sigurt gjate perdorimit te tij.

Gomat e monopatines jane te nje cilesie te larte, nuk do te rreshkasin duke mundesuar keshtu frenim te sigurte.

Vjen ne kater dizenjo dhe variante te ndryshme me figurat vizatimore te spiderman, barbie, makina qe flet dhe grand prix.

Pesha e tyre eshte e lehte per tu marre dhe transportuar edhe ne pushimet tuaja verore, qe femija juaj te jete gjithmone i argetuar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

, , ,

Be the first to review “Skuter per femije me tre rrota ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter femijesh me tre rrota online ne dyqan taxi

Skuter per femije me tre rrota ne shitje online