Skuter per femije me tre rrota ne shitje online

4,990 L

Ka stok

  • Skuter per femije
  • I pajisur me tre rrota
  • Baze dhe doreza te sigurta ne perdorim
  • Dizajn praktik dhe i lehte
KODI: Q-2121406 Kategori: , ,

SKUTER PER FEMIJE  ME TRE RROTA

Skuter i ideuar posacerisht per femije, shume i lehte ne perdorim.

Me nje dizajn shume praktik dhe i lehte per tu perdorur ofron siguri per femijen.

Monopatine femijesh Kids Scooter

Dizajni i kesaj monopatine eshte shume terheqes per syrin e vogelusheve. Zhvilloni tek ata imagjinaten dhe aftesite e kordinimit dhe ekuilibrit.

Timoni i skuterit ka nivel te rregullueshem gjatesie per tiu pershtatur gjatesise se femijes per sa me shume komoditet gjate perdorimit.

Material rezistent dhe shume i qendrueshem gjate perdorimit, doreza gome te cilat nuk lejojne doren te rreshkase.

Gomat e kesaj monopatine jane te cilesise se larte dhe nuk lejojne rreshkitjen, rrota e pasme mundeson frenim te sigurte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Skuter per femije me tre rrota ne shitje online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

skuter per femije me tre rrota ne shitje online dyqan taxi

Skuter per femije me tre rrota ne shitje online