Ferrota per skuter elektrik | Ferrote per diskun ne shitje

990 L

Ka stok

KODI: H-9876990 KATEGORIA:

FERROTA PER SKUTER ELEKTRIK

Ferrota per skuter elektrik me funksion frenimi rezistent ndaj konsumit dhe te qendrueshme.

Bere nga materiali metalik dhe fiber e cilesise se larte per perdorim afatgjate.

Te pershtatshme per mbrojtjen e disqeve te frenave te skuterit elektrik Xiaomi Mijia. Performance e shkelqyer e frenimit me frenim te qete ne terren te lagesht dhe te thate.

Mund te perballoje nxehtesinë dhe ferkimin ne shkalle te larte duke bere shperndarje me te mire te nxehtesise.

Specifika:

  • Materiali: Metal + Fibër
  • Ngjyra: E zezë
  • Diametri: Përafërsisht. 20 mm / 0,79 in
  • Trashësia: Përafërsisht. 4 mm / 0,16 in
  • Pesha: Përafërsisht. 21 g

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Ferrote

Ngjyra

Be the first to review “Ferrota per skuter elektrik | Ferrote per diskun ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ferrota per skuter shitje online ne dyqan taxi

Ferrota per skuter elektrik | Ferrote per diskun ne shitje