Mbajtese telefoni per biciklete | Phone Holder

900 L

Ka stok

  • Materiali: ABS, i fortë, i qëndrueshëm ndaj motit, i papërshkueshëm nga uji
  • Përbëhet nga 2 pjesë, pjesa që mban telefonin Dhe pjesa që është e bashkangjitur në timon.
  • Montim rrotullimi deri ne 360 gradë.
KODI: mbajtese-telefoni-biciklete Kategori: ,

MBAJTES TELEFONI PER BICIKLETE

Mbajtësi i telefonit celular i cili ka nje dizajn kompakt dhe te forte. Mbajtëse lëvizëse për biçikleta dhe biçikleta elektrike. Me një timon më të vogël se një motor. Montim rrotullimi deri ne 360 gradë. Madhësia maksimale diagonale është 20 * 9 cm. (Maksimumi sipas madhësisë së telefonit në përdorim).

Specifikat:
  • Lartësia e bazës 6.5 cm.
  • Materiali: ABS, i fortë, i qëndrueshëm ndaj motit, i papërshkueshëm nga uji
  • Përbëhet nga 2 pjesë, pjesa që mban telefonin Dhe pjesa që është e bashkangjitur në timon.
  • Montim rrotullimi deri ne 360 gradë.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Be the first to review “Mbajtese telefoni per biciklete | Phone Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni per biciklete

Mbajtese telefoni per biciklete | Phone Holder