Biciklete elektrike Xiaomi HIMO C26

92,000 L

Ka stok

Biciklete elektrike Xiaomi

Motori 250W siguron shpejtësinë Max 25km / h.

Maksimumi 100 km kilometrazh ne nje cikel

Frena te përparme dhe të pasme te diskut

KODI: Biciklete-elektrike-Xiaomi KATEGORIA:

BICIKLETE ELEKTRIKE XIAOMI HIMO

Bicikleta elektrike HIMO C26 eshte nje version i permiresuar , i projektuar vecanerisht per ciklistet qe kerkojne nje biciklete me bateri e cila ka dimensione me kompakte dhe eshte gjithashtu e palosshme.

Lartesi e rregullueshme e shales dhe timonit per tiu pershtatur me se miri gjatesise suaj.

Me tre modalitete shpejtesie: Modaliteti i pedalit,  i motorizuar dhe modaliteti i paster elektrik.xiaomi himo c26 electric bicycle online dyqan taxi

Xiaomi ka nje veshje te bere nga material aliazh alumini  CNC, i lehtë dhe i fortë njekohesisht per te perballuar cdo rruge dhe veshtiresi pa qene i rende ne perdorim.

Mundësohet nga një motor elektrik 250 W që mund të arrijë deri në 25 km / orë dhe te beje plot 100km me nje cikel. Ka shtate shpejtesi dhe ofron menyra te ndryshme drejtimi.

I pajisur me nje bateri litium jon me kapacitet prej 18,650 mAh, e cila  ofron udhetim pa nderprerje deri në 100 km duke kombinuar menyren elektrike me levizjen mekanike.

Ekrani LED tregon shpejtesine, distancen, nivelin e baterise dhe modalitetin e ecjes. HIMO C26 permban nje drite LED, si dhe nje drite te pasme, keshtu qe ju mund të shihni edhe kur eshte erresire.

Specifika

  • Marka: HIMO
  • Lloji: Biçikletë elektrike
  • Modeli: C26
  • Ngjyra: Gri
  • Ngarkesa maksimale: ≤100KG
  • Motori 250W siguron shpejtësinë Max 25km / h.
  • Maksimumi 100 km kilometrazh ne nje cikel
  • Frena te përparme dhe të pasme te diskut

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Biciklete elektrike Xiaomi HIMO C26”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete elektrike xiaomi online dyqan taxi

Biciklete elektrike Xiaomi HIMO C26