Biciklete me bateri Xiaomi Himo C20

66,500 L

Ka stok

 • Motociklete Xiaomi Himo C20
 • Kombinon energjine elektrike me pedalim
 • Ka 6 shpejtesi te ndryshme
 • Mundeson 80 km udhetim me nje cikel
 • Shpejtesia maksimale 25 km/h
KODI: biciklete-me-bateri-c20 KATEGORIA:

BICIKLETE ME BATERI XIAOMI HIMO C20

Motociklete elektrike Xiaomi HIMO C20 me karakteristika unike dhe dizajn ergonomik, ju mundeson plot 80 km udhetim me nje cikel.

Kjo biciklete fantastike ka kaluar teknologjine e nivelit te larte te perpunimit NC dhe certifikimin 3C, qe ofron cilesi dhe qendrueshmeri te larte.

HIMO C20 permban nje sistem ecje me 6 shpejtesi te ndryshueshme per tiu pershtatur terrenit.

Paketa e baterive 2.5 kg eshte e vendosur ne menyre te persosur nen kornizen kryesore. Dizajni i terheqjes eshte fleksibel per karikim.  Sistemi i baterise ka mbrojtje ndaj mbingarkeses, voltazhit te larte, fikjes automatike, qarkut te shkurter dhe temperatures.

Motociklete inovative elektrike

Kjo motociklete elektrike ka si mbeshtetje energjine elektrike ashtu edhe ate te fuqise njerezore, duke ju mundesuar keshtu tre menyra udhetimi.Xiaomi HIMO C20 Foldable Electric Moped Bicycle dyqan taxi

Modaliteti i parë eshte ai elektrik, i cili eshte perfekt per udhetime me te gjata.

Nese preferoni qe te  perqendroheni ne performancen fizike dhe te stervisni muskujt duke perdorur vetem fuqine e kembeve tuaja, modaliteti i pedalimit do ti pershtatet nevojave tuaja.

Ndersa modaliteti i trete eshte ai qe kombinon energjine elektrike dhe pedalimin nga ju vete, qe eshte menyra ideale per shetitje te kendshme.

Ulesja dhe dorezat jane te rregullueshme ne menyre qe te pershtaten sipas gjatesise tuaj , per komoditet maksimal.

Pervec te gjithave, nese hiqni ulesen e bicikletes do te gjeni nje pompe portabel per fryrjen e gomave. E integruar ne menyre te tille per prakticitet dhe mos zene hapesire do te jeni gjithnje te sigurt qe gomat do te jene te fryra.

Specifika

 • Shpejtesia maksimale e bicikletes  25 km / orë
 • Mundeson deri ne 80km per nje cikel te plote.
 • Lloji i baterise: jon litium
 • Tensioni i baterisë: 36V
 • Fuqia motorike: 250W
 • Madhesia e gomave te fryra plotesisht 20 inch

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Be the first to review “Biciklete me bateri Xiaomi Himo C20”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xiamo himo c20 bicycle online shop dyqan taxi

Biciklete me bateri Xiaomi Himo C20