Biciklete XStyle 20 inch ne shitje | Mag Wheels

9,900 L14,500 L (-32%)

Ka stok

  • Biciklete Xstyle
  • Permasa 20 inch
  • E disponueshme ne disa ngjyra miks
  • Me rrota te gjera per terrene te veshtira
KODI: Q-6213102 Kategori: ,

BICIKLETE XSTYLE 20 INCH | MAG WHEELS

Biciklete sportive Xstyle me permasa 20 inch, perfekte per terrene te veshtira fale gomave te gjera.

Kjo biciklete ka karakteristike transmision me shpejtesi te larte dhe te ulet qe zvogelon sforcimin fizik ne  shpatet e pjerreta.

Frenat e disqeve ofrojne rezistence te larte per ndalesa emergjente.

Prodhuar me strukture metalike dhe rrota te gjera per siguri maksimale dhe jetegjatesi afatgjate te bicikletes.

Dizajni elegant dhe shume praktik, sedilje e rehatshme sfungjeri per thithjen e goditjeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Biciklete

Ngjyra

Dimensionet

20 inch

Be the first to review “Biciklete XStyle 20 inch ne shitje | Mag Wheels”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete xstyle 20 inch mag wheel ne shitje online dyqan taxi

Biciklete XStyle 20 inch ne shitje | Mag Wheels

9,900 L14,500 L (-32%)

Shto ne Shporte