Biciklete XSTYLE 22 inch me 7 shpejtesi

22,500 L

Ka stok

  • Biciklete Xstyle
  • Permasa 22 inch
  • Me 7 shpejtesi te ndryshme
  • E disponueshme ne disa ngjyra miks
KODI: Q-6213101 Kategori: ,

BICIKLETE XSTYLE 22 INCH ME 7 SHPEJTESI

Biciklete XStyle me madhesi 22 inch dhe 7 shpejtesi te ndryshme per t’ju pershtatur terreneve ne te cilat ndodheni.

Dizajn rezistent per jetegjatesi perdorimi, me ulese te rehatshme dhe strukture te forte prej metali.

Frenat e diskut perpara dhe te pasme ofrojne siguri dhe rezistence te larte per ndalesa emergjente.

Shiriti i gjere i dorezave mbajtese dhe pozicioni i rregullueshëm i uleses ofron kontroll dhe komoditet te shkelqyeshem.

Krijuar duke mbajtur ne fokus dy elementet me te rendesishem te nje biciklete – performancen dhe qendrueshmerine.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 4 kg
Lloji

Biciklete

Ngjyra

,

Dimensionet

22 inch

Be the first to review “Biciklete XSTYLE 22 inch me 7 shpejtesi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

biciklete xstyle 22inch ne shitje online dyqan taxi

Biciklete XSTYLE 22 inch me 7 shpejtesi