Best Way to Remove Facial Hair | Qimet e Fytyres

900 L1,100 L (-18%)

Ka stok

Specifikimet Teknike

Numri i cilësimeve të shpejtësisë: 1
Burimi i energjisë: Elektrike
Numri i modelit: 18 – K
Lloji: Largimi i lehtë dhe pa dhimbje i flokëve
Hair Remover per garte
Funksionimi i tij: Ne kushte te thata
Numri i kokave: 1

KODI: 754502021031 Kategori: , Etiketime: , ,

FLAWLESS | BEST WAY TO REMOVE FACIAL HAIR

Best Way How To remove Facial Hair | Removal | Si te heqim qimet e fytyres

Nje produkt i persosur per largimin e qimeve ne fytyre nga Finishing Touch!
Modeli i ri i Rikarikueshem.

Ky Hair Remover per fytyren do t’iu bëjë të dukeni të përsosur dhe të freskët gjatë gjithë kohës. Hiqni flokët e fytyrës nga buzët, mjekra dhe faqet në mënyrë që përbërja të rrëshqasë mirë, të jetë e lëvizshme, e lehtë për t’u përdorur dhe shumë elegante. Kështu që të mund të krenoheni me pamjen tuaj në çdo kohë të ditës madje dhe ne ditet me diell te cilave ju ndoshta i jeni shmangur.

Makine per heqjen e qimeve te fytyres FLAWLESS

Largon qimet pa dhimbje, pa djegie ose acarim, të besueshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Eshte nje produkt  i testuar dermatologjikisht.
Koka e tij është hipoalergjike, kështu që nëse ju pëlqen që mund ta përdorni çdo ditë, është shumë diskrete dhe e lëvizshme, mund ta bartni në çantën tuaj si buzëkuq. Kjo fale dizajnit te tij te vogel per t’iu ardhur ne ndihme ne cdo cast.

Best Way How to Remove Facial Hair

best way how to remove facial hair removal si te heqim qimet e fytyres

Karakteristika | Facial Hair Removal

-Karikohet me fishe usb
-E veshur me ar 18K në ar.
-Largon flokët e fytyrës menjëherë dhe pa dhimbje nga buza, mjekra, faqet.
– Mjaft e butë dhe pa dhimbje për t’u përdorur çdo ditë
-Produkt i testuar dermatologjikisht.

Specifikimet Teknike | Flawblss Si te Heqim Qimet e Fytyres

Numri i cilësimeve të shpejtësisë: 1
Burimi i energjisë: Elektrike
Numri i modelit: 18 – K
Lloji: Largimi i lehtë dhe pa dhimbje i flokëve
Hair Remover per garte
Funksionimi i tij: Ne kushte te thata
Numri i kokave: 1


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Best Way to Remove Facial Hair | Qimet e Fytyres”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

best way how to remove facial hair removal si te heqim qimet e fytyres

Best Way to Remove Facial Hair | Qimet e Fytyres

900 L1,100 L (-18%)

Shto ne Shporte