Sapun Artizanal me Aloe Vera | Bamboo | Bli online

890 L

Ka stok

Sapun me Aloe Vera shume funksionale i cili do ju zevendesoje cdo pastrues te lekures .

KODI: sapun-artizanal-me-aloe-vera Kategori: , Etiketime: , ,

Sapun Artizanal me Aloe Vera | Bamboo | Bli online

Sapun Artizanal Aloe Vera | Aloe Vera Gel | Bamboo | Bli online ne Dyqan Taxi

Sapun artizanal i punuar me bime  ushqyese per lekuren .

Sapun artizanal me aloe vera dhe bamboo produkt natyral dyqantaxi

Sapun i fresket dhe ushqyes .Sapuni i  punuar me dore zevendeson cdo produkt tjeter pastrues te lekures . Sapuni i punuar me dore permban ekstakte dhe vajra natyrale . Nuk e irriton lekuren dhe siguron nje pastrim te bute te saj . Sapuni ka nje ekuliber te pH te lekures , ideal per lekuren normale. Pastron dhe nuk e than lekuren .
Perberesit e ketij sapuni artizanal jane zgjedhur me kujdes dhe jane te nje cilesie te larte . Pastrues dhe i hidratues i plote .
Sapun me Aloe Vera shume funksionale i cili do ju zevendesoje cdo pastrues te lekures . 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Sapun

Be the first to review “Sapun Artizanal me Aloe Vera | Bamboo | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sapun artizanal me aloe vera dyqan taxi online porosi blerje gel

Sapun Artizanal me Aloe Vera | Bamboo | Bli online