Rubinet uji 360 grade | Dizajn praktik

2,990 L

Ka stok

 • Materiali: ABS
 • Madhësia (përafërsisht): e shkurtër: 50 * 75 mm.
 • Mesatare: 50 * 175 mm.
 • E gjatë: 50 * 205 mm.
 • Adapter: 50mm.
KODI: 8989110780441 Kategori: , ,

RUBINET UJI 360 GRADE

Rregullimi me presion, kursim i ujit dhe uje me i shendetshem. Tub rrotullues 360 gradë, i përshtatshëm dhe praktik. Gjithashtu eshte teper i lehtë për t’u instaluar, 99% e rubinetave janë të përshtatshme.Rubineti është i përshtatshëm për daljet e rubinetit me diametër më të madh se 1.4 dhe më pak se 2.3 cm.

Specifikat:
 • Materiali: ABS
 • Madhësia (përafërsisht): e shkurtër: 50 * 75 mm.
 • Mesatare: 50 * 175 mm.
 • E gjatë: 50 * 205 mm.
 • Adapter: 50mm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Batanije

Be the first to review “Rubinet uji 360 grade | Dizajn praktik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet uji 360 grade bli online dyqan taxi

Rubinet uji 360 grade | Dizajn praktik