Mbajtese dixhitale per pilula

Ka stok

KODI: mbajtese-per-pilula Kategori: ,

MBAJTESE DIXHITALE PER PILULA

Kjo kuti pilulash është tepër e hollë dhe përshtatet në xhepat tuaj me 2 ndarje të mëdha mbajnë pilulat tuaja në mënyrë të sigurt. Periudha e vendosjes së alarmit mund të përsëritet disa herë. Për 30 sekonda. E përsosur për përdorim të përditshëm dhe per t’ju kujtuar orarin e ilaceve. Vendosni kohëmatësin deri në 99 orë e 59 minuta, nga alarmi.

Specifikat:
  • Përmasat: 4.09 x 2.48 x 0.91 inç.
  • Me kohemates.
  • Ju kujton orarin e ilaceve.
  • Eshte i vogel dhe praktik.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Mbajtese dixhitale per pilula”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

WhatsApp chat