Mbajtese dixhitale per pilula

1,290 L1,690 L (-24%)

Ka stok

KODI: mbajtese-per-pilula KATEGORIA:

MBAJTESE DIXHITALE PER PILULA

Kjo kuti pilulash është tepër e hollë dhe përshtatet në xhepat tuaj me 2 ndarje të mëdha mbajnë pilulat tuaja në mënyrë të sigurt. Periudha e vendosjes së alarmit mund të përsëritet disa herë. Për 30 sekonda. E përsosur për përdorim të përditshëm dhe per t’ju kujtuar orarin e ilaceve. Vendosni kohëmatësin deri në 99 orë e 59 minuta, nga alarmi.

Specifikat:
  • Përmasat: 4.09 x 2.48 x 0.91 inç.
  • Me kohemates.
  • Ju kujton orarin e ilaceve.
  • Eshte i vogel dhe praktik.

    Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 kg
Be the first to review “Mbajtese dixhitale per pilula”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kuti per pilula

Mbajtese dixhitale per pilula

1,290 L1,690 L (-24%)

Shto ne Shporte