20 Minute Dental White | Dhembe te Bardhe

1,190 L

Ka stok

-Teknologji profesionale. Zbardhja e dhembeve ne kushte shtepie.
-Zbardhje 360 ​​gradë
-Teknologji ultra e ndritshme për rezultate më të shpejta dhe më të gjata
-Nuk ka dhimbje nga trajtimi i zbardhjes së dhëmbëve.

KODI: 6981009112007 KATEGORIA: Etiketime: , ,

20 MINUTE DENTAL WHITE

20 Minute Dental White per Dhembe te Bardhe | Zbardhja e dhembeve ne kushte Shtepie

Ndriconi buzëqeshjen tuaj me dhëmbë të bardhë me sistemin profesional të zbardhjes së dhëmbëve 20 Minute DentalWhite. Pajisja e bardhë 20 minuteshe e dhëmbëve është një sistem i plotë për zbardhjen e dhëmbëve. Dhembet tuaj do te zbardhen deri ne 8 here brenda 20 minutave.

DHEMBE TE BARDHE NE VETEM 5 MIN PERDORIM

Duke përdorur kete teknologji dentare profesionale, së pari aplikoni trajtim shëndetësor të vitaminës E (e perfshire ne paketim). Aplikojeni xhelin ne pajisjen me drite LED, vendoseni ne goje dhe me pas ndizeni. Xheli menjehere do te prodhoje nje veprim te thelle te oksigjenit qe ndihmon ne largimin e njollave dhe shpejtesia e drites pershtatet me procesin e zbardhjes se dhembeve.

Ky sistem i lehte për zbardhjen e dhëmbëve siguron rezultatin profesional në vetëm 20 minuta.
Tani, ju mund të hiqni njollat qe behen gjate konsumimit te veres per vite me rradhe, te kafesë, duhanit etj. Ju do te kurseno jo vetem kohe por dhe para nga trajtimet e shtrenjta dentare.

20 Minute Dental White per Dhembe te Bardhe

20 minute dental white per dhembe te bardhe zbardhja e dhembeve ne kushte shtepie

Karakteristika

-Teknologji profesionale. Zbardhja e dhembeve ne kushte shtepie.
-Zbardhje 360 ​​gradë
-Teknologji ultra e ndritshme për rezultate më të shpejta dhe më të gjata
-Nuk ka dhimbje nga trajtimi i zbardhjes së dhëmbëve.
-Arrini rezultate të shkelqyera në 3 ditë
-E shpejtë dhe e lehtë për t’u përdorur.
-Nuk ka efekte anësore të dëmshme perdorimi i kesaj pajisje per dhembe te bardhe ne vetem 5 min


Blerje online me Vetbesim ne Shqiperi vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Pastrues dhembesh

Be the first to review “20 Minute Dental White | Dhembe te Bardhe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

20 minute dental white per dhembe te bardhe zbardhja e dhembeve ne kushte shtepie

20 Minute Dental White | Dhembe te Bardhe