Zgare elektrike me qymyr per barbeque FA 5350-2

9,900 L

Ka stok

ZGARE ELEKTRIKE ME QYMYR

Zgare elektrike First Austria pajisje unike qe funksionon si me energji elektrike, ashtu edhe me qymyr te zakonshem, ne varesi te nevojave.

Dy modele zgarash ne nje pajisje te vetme; me fuqi 2000 W do te pergatise shpejt dhe lehte ushqimet pa leshuar arome ne ambientet e brendshme.

Ndersa nga ana tjeter, nese preferoni te perdorni nje zgare me qymyr ne natyre apo ne nje feste me miqte tuaj gjithcka qe duhet te beni eshte te hiqni ngrohesin elektrik dhe te vendosni qymyrin mbi te.

Kapak i siperm me dalje tymi per rezultat me te shpejte , ndersa ne pjesen anesore eshte i pajisur me kapese mbyllese per transport me te lehte.

Karakteristika:

  • Zgare me qymyr/elektricitet
  • Model FA-5350-2
  • E pajisur me kapak
  • Termostat i rregullueshem
  • Fuqi 2000 W
  • Model portativ me doreze

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Zgare

Ngjyra

Fuqia Watt

2000watt

Be the first to review “Zgare elektrike me qymyr per barbeque FA 5350-2”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

zgare grill elektrike first austria online ne dyqan taxi

Zgare elektrike me qymyr per barbeque FA 5350-2