Xhezve elektrike Innan | Beres kafeje | Bli Online

1,990 L

Ka stok

  • Ideale për përgatitjen e kafesë turke. dhe lengjeve te ngrohta
  • Me kapacitet 200 ml, per 5 filxhane.
  • E ndertuar prej çeliku-inox qe nuk nxihet.
  • Fuqia 800 w.
  • Mund ta merrni kudo me vete.

XHEZVE ELEKTRIKE INNAN

Xhezveja elektrike Innan eshte perfekte per pergatitjen e kafese suaj te preferuar dhe te lengjeve te ngrohta. Vjen me nje dizajn kompakt edhe rezistente ndaj temperaturave te larta.

BERES ELEKTRIKE KAFEJE INNA

Ajo eshte perfekte per nje familje mesatare, sepse arrin te pergatise deri ne 5 persona.

Paisja elektrike e pergatit kafene ne me pak se nje minute me nje cilesi shume te mire te saj.
Vihet ne funksion duke vendosur kabullin e saj ne prize dhe te ndizni me pas butonin.
Struktura e saj eshte e perbere prej celiku-inoks i cili nuk ndryshket, nuk nxihet dhe as nuk ngjit.
Ajo eshte e perbere nga nje baze plastike dhe doreze ergometrike e perbere nga plastike dhe kunder nxehejes, duke ju dhene mundesine ta prekni xhezven sa here te deshironi gjate nxehjes.
Xhezveja ka nje madhesi te vogel, gje qe e bene te lehte trasnportimin e saj.
Pastrohet shume lehte me uje te bollshem.

SPECIFIKAT

Ideale për përgatitjen e kafesë turke.xhevze elektrike innan bli online dyqan taxi

Me kapacitet per 5 filxhane.

Depozite mbajtese prej 200 ml.

Ndizet edhe fiket fale butonave On / Off.

Indikatore me drite LED.

Strukture e perbere prej çeliku-inox.

Fuqia 800 w.

E pershtatshme per zierjen e ujit dhe lengjeve te ngrohta.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe merr cilesine me te mire ne treg.

Detaje Produkti

Pesha0.1 kg
Lloji

Xhezve

Ngjyra

Be the first to review “Xhezve elektrike Innan | Beres kafeje | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

xhevze elektrike innan bli online dyqan taxi

Xhezve elektrike Innan | Beres kafeje | Bli Online